Episodes(36)
-
Svoboda (S01E01)
-
Stará trouba (S01E02)
-
Pivo pivovárek (S01E03)
-
Kámoš (S01E04)
-
Divoká jízda (S01E05)
-
Kuchařská celebrita (S01E06)
-
Lázeňské bagety (S01E07)
-
První bitva (S01E08)
-
Den blbec (S01E09)
-
Cesty Boží jsou nevyzpytatelné (S01E10)
-
Trhy (S01E11)
-
Brno je zlatá loď (S01E12)
-
Den Svobody (S01E13)
-
Sliby chyby (S01E14)
-
Test mateřské lásky (S01E15)
-
Ztracený víkend (S01E16)
-
Malé lži (S01E17)
-
Matka (S01E18)
-
Pravdy, polopravdy a lži (S01E19)
-
Krok do neznáma (S01E20)
-
Pan Vajíčko (S01E21)
-
NE, šéfe! (S01E22)
-
Velká dortová pomsta (S01E23)
-
Kluci nejsou na prodej (S01E24)
-
Děda mimo mísu (S01E25)
-
Mužská ješitnost (S01E26)
-
Zlomené žebro (S01E27)
-
Králíček (S01E28)
-
Rodina základ rodiny (S01E29)
-
Zpátky do vězení (S01E30)
Cast
Libuše Švormová
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Byl jednou jeden dům (1974) (series)
Kukačky (2021) (series)
Barbora Seidlová
Czechoslovakia
Best series:
Chlap (2022) (series)
Innocent Lies (2013) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Norbert Lichý
Czechoslovakia
Luděk Sobota
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Česká soda (1993) (series)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (series)
Okresní přebor (2010) (series)
Zdeněk Vencl
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Černí andělé (2001) (series)
Viet Anh Doan
Best series:
Dubbing Street (2018) (series)
Dvojka na zabití (2021) (series)
Špunti na cestě (2022) (series)
Thao Řípová
Czech Republic
Best series:
Národní házená (2022) (series)
Vytoč mého agenta (2024) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Josef Kubáník
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Midnight Confession (2023) (series)
Temný Kraj (2017) (series)
Vladimír Škultéty
Czechoslovakia
Best series:
MOST! (2019) (series)
World under Head (2017) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Leoš Juráček
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
#martyisdead (2019) (series)
The Sleepers (2019) (series)
Petr Štěpán
Czechoslovakia
Best series:
Kukačky (2021) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Labyrint (2015) (series)
Radim Novák
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
World under Head (2017) (series)
Labyrint (2015) (series)
Jana Sováková
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Cosmic (2016) (series)
Neviditelní (2014) (series)
Ctirad Götz
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Major Case Squad (2014) (series)
Actor (2020) (series)
Roman Zach
Czechoslovakia
Best series:
World under Head (2017) (series)
Innocent Lies (2013) (series)
Černí andělé (2001) (series)
Oldřich Vlach
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Dana Batulková
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Oběti (1999) (series)
Ondřej Kavan
Czechoslovakia
Eva Reiterová
Czechoslovakia
Best series:
Jahody na stéble trávy (1984) (series)
Ein starkes Team (1994) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Richard Tesařík
Czechoslovakia
Best series:
Head over Heels (2014) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Krejzovi (2018) (series)