Episodes(36)
-
Jeden velkej mejdan (S01E31)
-
Láska na grilu (S01E32)
-
Sestřenka z Humpolce (S01E33)
-
Vyšší level (S01E34)
-
Kytarový blues (S01E35)
-
Dvě mouchy jednou ranou (S01E36)
Cast
Jakub Prachař
Czechoslovakia
Best series:
sKORO NA mizině (2020) (series)
Vyšehrad (2016) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Jan Dolanský
Czechoslovakia
Best series:
Kukačky (2021) (series)
The Fury (2016) (series)
Autobazar Monte Karlo (2015) (series)
Kristýna Leichtová
Czechoslovakia
Best series:
Tři tygři (2019) (series)
Sex O'Clock (2023) (series)
Private Traps (2008) (series)
Simona Babčáková
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
The Fourth Star (2014) (series)
The End of Dejvice Theatre (2019) (series)
David Gránský
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Josef Polášek
Czechoslovakia
Best series:
Večery Analogonu (2002) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Komediograf (2003) (series)
Petr Štěpánek
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Záhada hlavolamu (1969) (series)
Lenka Krobotová
Czechoslovakia
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
The Fourth Star (2014) (series)
Cosmic (2016) (series)
Linda Rybová
Czechoslovakia
Best series:
Božena (2021) (series)
Maigret (1991) (series)
Národní házená (2022) (series)
Pavel Batěk
Czechoslovakia
Michal Suchánek
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
sKORO NA mizině (2020) (series)
The Line (2017) (series)
Lucie Polišenská
Czechoslovakia
Best series:
Czech Century (2013) (series)
Autobazar Monte Karlo (2015) (series)
Innocent Lies (2013) (series)
David Prachař
Czechoslovakia
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Lost Gate (2012) (series)
Jaromír Nosek
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Czech Century (2013) (series)
Vyšehrad (2016) (series)
Karolína Lipowská
Best series:
Five Years (2022) (series)
Pan profesor (2021) (series)
Specialisté (2017) (series)
Josef Carda
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Three Kings (1998) (series)
Sex O'Clock (2023) (series)
Eva Čížkovská
Czechoslovakia
Best series:
Největší z Pierotů (1990) (series)
Semestr (2016) (series)
Hospoda (1996) (series)
Zdeněk Dušek
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Tisícročná včela (1983) (series)
World under Head (2017) (series)
Filip Richtermoc
Czechoslovakia
Best series:
Božena (2021) (series)
Lady and the King (2017) (series)
Professor T. (2018) (series)
Kamila Sedlárová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Polda (2016) (series)
Midnight Confession (2023) (series)