Episodes(34)
-
Kočka nebo miminko (S02E01)
-
Konec sněhové královny (S02E02)
-
Nabídka, která se neodmítá (S02E03)
-
Prázdninová nálada (S02E04)
-
Divadelní představení (S02E05)
-
Rodinné hodnoty (S02E06)
-
Únos (S02E07)
-
Velká intrika (S02E08)
-
Exit, Exil, Exodus (S02E09)
-
Je čas skončit (S02E10)
-
Unavené štěstí (S02E11)
-
Všechno je jinak (S02E12)
-
Omyl, otec spokojenosti (S02E13)
-
Lež má krátké nohy (S02E14)
-
Kohoutí zápasy (S02E15)
-
Hříchy minulosti (S02E16)
-
Nové perspektivy (S02E17)
-
Pokusy a omyly (S02E18)
-
Sex, láska a krutosti (S02E19)
-
Nečekaná přiznání (S02E20)
-
Nové auto (S02E21)
-
Televizní láska (S02E22)
-
První společná noc (S02E23)
-
Nová síla (S02E24)
-
Rozchod (S02E25)
-
Malá vítězství (S02E26)
-
Slepé střevo (S02E27)
-
Mike v ohrožení (S02E28)
-
Pády a pády (S02E29)
-
Mikův blbej den (S02E30)
Cast
Eva Čížkovská
Czechoslovakia
Best series:
Největší z Pierotů (1990) (series)
Semestr (2016) (series)
Hospoda (1996) (series)
Dana Batulková
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Oběti (1999) (series)
Marek Tomažič
Best series:
Třetí patro (1985) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Thao Řípová
Czech Republic
Best series:
Národní házená (2022) (series)
Vytoč mého agenta (2024) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
David Prachař
Czechoslovakia
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Lost Gate (2012) (series)
Vasil Fridrich
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Večery Analogonu (2002) (series)
The Defender (2021) (series)
Jana Birgusová
Czechoslovakia
Best series:
Ohnivý kuře (2016) (series)
Cukrárna (2010) (series)
Ulice (2005) (series)
Zdeněk Junák
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Stars (2018) (series)
Good Morning, Brno! (2023) (series)
Braňo Holiček
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Oběti (1999) (series)
Zdeněk Velen
Czechoslovakia
Best series:
Večery Analogonu (2002) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Labyrint (2015) (series)
Roman Zach
Czechoslovakia
Best series:
World under Head (2017) (series)
Černí andělé (2001) (series)
Innocent Lies (2013) (series)
Radomír Švec
Czechoslovakia
Best series:
Lost Gate (2012) (series)
Labyrint (2015) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Karolína Lipowská
Best series:
Five Years (2022) (series)
Pan profesor (2021) (series)
Specialisté (2017) (series)
Vladimír Škultéty
Czechoslovakia
Best series:
MOST! (2019) (series)
World under Head (2017) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Roman Štolpa
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (series)
Cpt. Exner (2017) (series)
Luboš Vrňata
Best series:
Okresní přebor (2010) (series)
Organized Crime Unit (2009) (series)
Eden (2005) (series)
Jan Krafka
Czechoslovakia
Best series:
Czech Century (2013) (series)
Pan Tau (1971) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Evellyn Pacoláková
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Kateřina Pindejová
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Czech Century (2013) (series)
Největší z Pierotů (1990) (series)
Jana Radojčičová
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Přísahám a slibuji (1990) (series)