Episodes(34)
-
Velké stěhování (S04E01)
-
Deníky psané z lásky (S04E02)
-
Pomsta (S04E03)
-
Lázně plodnosti (S04E04)
-
Všechno vzhůru nohama (S04E05)
-
Staronová podezřelá (S04E06)
-
Jitrnicová odysea (S04E07)
-
Střelba naslepo (S04E08)
-
Prachy, pivo, polibek (S04E09)
-
Sázka na jistotu (S04E10)
-
Finty a fintičky (S04E11)
-
Ochočení chlapi (S04E12)
-
Utrápený květáček (S04E13)
-
Konec spokojeného žití? (S04E14)
-
Lázně v lázních (S04E15)
-
Snědený had! (S04E16)
-
Láska až do smrti (S04E17)
-
Nic není, jak vypadá! (S04E18)
-
Ucho jedna, ucho dvě! (S04E19)
-
Předzásnubní diamant! (S04E20)
-
Šťastný den! (S04E21)
-
Ne každému štěstí přeje (S04E22)
-
Mlátička a umělec (S04E23)
-
Sexbomby v Kuřeti (S04E24)
-
Dědictví (S04E25)
-
Čas odchodů (S04E26)
-
Velké usmiřování (S04E27)
-
Nečekaný polibek (S04E28)
-
Broněk v hodinkách! (S04E29)
-
To bude výbuch! (S04E30)
Cast
Jakub Prachař
Czechoslovakia
Best series:
sKORO NA mizině (2020) (series)
Vyšehrad (2016) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Jan Dolanský
Czechoslovakia
Best series:
Kukačky (2021) (series)
The Fury (2016) (series)
Autobazar Monte Karlo (2015) (series)
Kristýna Leichtová
Czechoslovakia
Best series:
Tři tygři (2019) (series)
Sex O'Clock (2023) (series)
Private Traps (2008) (series)
Lucie Polišenská
Czechoslovakia
Best series:
Czech Century (2013) (series)
Autobazar Monte Karlo (2015) (series)
Innocent Lies (2013) (series)
Libuše Švormová
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Byl jednou jeden dům (1974) (series)
Kukačky (2021) (series)
Norbert Lichý
Czechoslovakia
Miroslav Šimůnek
Czechoslovakia
Best series:
Crossing Lines (2013) (series)
Missing (2012) (series)
Přešlapy (2009) (series)
Richard Genzer
Czechoslovakia
Best series:
Good Morning, Brno! (2023) (series)
Polda (2016) (series)
Pouť (2018) (series)
Jindřich Žampa
Czech Republic
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Maria Theresa (2017) (series)
Dvojka na zabití (2021) (series)
Iva Janžurová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Zahrada (1974) (series)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Arabela (1980) (series)
Jiří Hána
Czechoslovakia
Best series:
Cosmic (2016) (series)
Labyrint (2015) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Betka Stanková
Czechoslovakia
Best series:
World under Head (2017) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Václav Kopta
Czechoslovakia
Best series:
Okresní přebor (2010) (series)
The Sleepers (2019) (series)
World under Head (2017) (series)
Anastasia Chocholatá
Czech Republic
Best series:
Wasteland (2016) (series)
The End of Dejvice Theatre (2019) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Martina Preissová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Krev zmizelého (2006) (series)
Josef Polášek
Czechoslovakia
Best series:
Večery Analogonu (2002) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Komediograf (2003) (series)
Linda Rybová
Czechoslovakia
Best series:
Božena (2021) (series)
Maigret (1991) (series)
Národní házená (2022) (series)
Barbora Seidlová
Czechoslovakia
Best series:
Chlap (2022) (series)
Innocent Lies (2013) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Jaromír Nosek
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Czech Century (2013) (series)
Vyšehrad (2016) (series)
Alena Mihulová
Czechoslovakia
Best series:
Okresní přebor (2010) (series)
Three Kings (1998) (series)
Labyrint (2015) (series)