Cinematography:
Martin Přeták, Filip Sanders, Peter Beňa, Jan Drnek, Asen Šopov, Jakub Ševčík (more)Composer:
Tadeáš VěrčákCast:
Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Simona Babčáková, Ondřej Pavelka, Saša Rašilov nejml., Michal Novotný, Vilma Cibulková, Ladislav Hampl, Jiří Hána, Václav Kopta (more)Episodes(50)
-
Zákopová válka (S05E01)
-
Zrádná samota! (S05E02)
-
Loutkové divadlo (S05E03)
-
Sázka na špatného koně! (S05E04)
-
Do správných rukou? (S05E05)
-
Do blázince! (S05E06)
-
Macátko superstar! (S05E07)
-
Lží nezarmoutíš (S05E08)
-
Nevěra a víra (S05E09)
-
Rorejsova milenka (S05E10)
-
Když dostaneš do huby (S05E11)
-
Plány, ze kterých sešlo (S05E12)
-
Okradený o všechno (S05E13)
-
Smrt na koberci (S05E14)
-
Kohoutova máma (S05E15)
-
Na bitevním poli (S05E16)
-
Nová řešení (S05E17)
-
Kriminálník (S05E18)
-
Konec velkého Kohouta (S05E19)
-
Útěk (S05E20)
-
Nechuť, pachuť a chuť (S05E21)
-
Změny a záměny (S05E22)
-
Personální otázky (S05E23)
-
Kuchař, jeho žena a kosmonaut (S05E24)
-
Odvážné experimenty (S05E25)
-
Prozření (S05E26)
-
Na sever nebo do Kuřete? (S05E27)
-
Líbačky jako o závod (S05E28)
-
Nefér manévry (S05E29)
-
Selhání srdce (S05E30)
Cast
Eva Decastelo
Czechoslovakia
Best series:
Children of Dune (2003) (series)
Oběti (1999) (series)
Stylista (2018) (series)
Eva Čížkovská
Czechoslovakia
Best series:
Největší z Pierotů (1990) (series)
Semestr (2016) (series)
Hospoda (1996) (series)
Michal Gulyáš
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Miroslav Šimůnek
Czechoslovakia
Best series:
Crossing Lines (2013) (series)
Missing (2012) (series)
Přešlapy (2009) (series)
Barbora Seidlová
Czechoslovakia
Best series:
Chlap (2022) (series)
Innocent Lies (2013) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Josef Polášek
Czechoslovakia
Best series:
Večery Analogonu (2002) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Komediograf (2003) (series)
Denisa Pfauserová
Czechoslovakia
Best series:
12 Monkeys (2015) (series)
Single Man (2017) (series)
Mordparta (2016) (series)
Norbert Lichý
Czechoslovakia
Alena Mihulová
Czechoslovakia
Best series:
Okresní přebor (2010) (series)
Three Kings (1998) (series)
Labyrint (2015) (series)
Otakar Brousek ml.
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Defender (2021) (series)
Ernesto Čekan
Czechoslovakia
Best series:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
1864 (2014) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Richard Genzer
Czechoslovakia
Best series:
Good Morning, Brno! (2023) (series)
Polda (2016) (series)
Pouť (2018) (series)
Jan Battěk
Czechoslovakia
Best series:
Ať žijí rytíři! (2010) (series)
Boží mlýny (2021) (series)
Dvojka na zabití (2021) (series)
Martina Preissová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Krev zmizelého (2006) (series)
Jitka Smutná
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Vojtěch Vodochodský
Czech Republic
Best series:
The Defender (2021) (series)
Atlantic Crossing (2020) (series)
Sex O'Clock (2023) (series)
Jarmila Vychodilová
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Totems (2022) (series)
Sever (2019) (series)
Jindřich Žampa
Czech Republic
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Maria Theresa (2017) (series)
Dvojka na zabití (2021) (series)
Týna Průchová
Czechoslovakia
Best series:
Lady and the King (2017) (series)
Cpt. Exner (2017) (series)
The Zodiac Murders (2015) (series)
Ladislava Něrgešová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Vinaři (2014) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)