Cinematography:
Martin Přeták, Filip Sanders, Peter Beňa, Jan Drnek, Asen Šopov, Jakub Ševčík (more)Composer:
Tadeáš VěrčákCast:
Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Simona Babčáková, Ondřej Pavelka, Saša Rašilov nejml., Michal Novotný, Vilma Cibulková, Ladislav Hampl, Jiří Hána, Václav Kopta (more)Episodes(50)
-
O fous (S05E31)
-
Ohnivý srdce (S05E32)
-
Překvapivé návraty (S05E33)
-
Konec starého policajta (S05E34)
-
Terapie (S05E35)
-
Snowboardové návraty (S05E36)
-
Na horké půdě (S05E37)
-
Telecí řízky a teplý buchty (S05E38)
-
Veruna a vnoučata (S05E39)
-
Zapomenuté děti (S05E40)
-
Odjezd bez loučení (S05E41)
-
Nemoci a pomoci (S05E42)
-
Náhrada za Kláru? (S05E43)
-
Konec jedné lásky (S05E44)
-
Nevydařený kšeft (S05E45)
-
Děti na útěku (S05E46)
-
Macátko na odchodu (S05E47)
-
Nečekané nabídky (S05E48)
-
Robi v pasti! (S05E49)
-
Nakonec to nejlepší (S05E50)
Cast
Radek Zima
Czechoslovakia
Best series:
Nadměrné maličkosti (2004) (series)
Proč bychom se netopili (2009) (series)
Temný Kraj (2017) (series)
Aleš Procházka
Czechoslovakia
Best series:
Czech Century (2013) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Duch (2022) (series)
Jiří Ployhar ml.
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
World under Head (2017) (series)
Zdeněk Vencl
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Černí andělé (2001) (series)
Thao Řípová
Czech Republic
Best series:
Národní házená (2022) (series)
Vytoč mého agenta (2024) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Kamila Sedlárová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Polda (2016) (series)
Midnight Confession (2023) (series)
Zdeněk Žák
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Fury (2016) (series)
Co teď a co potom? (1991) (series)
Ludmila Zábršová-Molínová
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
The Visitors (1983) (series)
Pan Tau (1971) (series)
Lucie Pernetová
Czechoslovakia
Best series:
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Osada (2021) (series)
Guru (2022) (series)
Barbora Mottlová
Czechoslovakia
Best series:
Cirkus Bukowsky (2013) (series)
Extractors (2023) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Klára Jandová
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Co teď a co potom? (1991) (series)
Bakaláři 1997 (1997) (series)
Arnošt Goldflam
Czechoslovakia
Best series:
Kancelář Blaník (2014) (series)
Večery Analogonu (2002) (series)
Tisícročná včela (1983) (series)
Anna Šišková
Czechoslovakia
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Organized Crime Unit (2009) (series)
Milenky (2018) (series)
Oldřich Navrátil
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
There Were Five of Us (1994) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Barbora Mudrová
Czechoslovakia
Best series:
Cirkus Bukowsky (2013) (series)
Oběti (1999) (series)
Allmen (2017) (series)
Josef Carda
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Three Kings (1998) (series)
Sex O'Clock (2023) (series)
Karolína Lipowská
Best series:
Five Years (2022) (series)
Pan profesor (2021) (series)
Specialisté (2017) (series)
Johanna Tesařová
Austria
Best series:
The Fury (2016) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Kamila Špráchalová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Laskavý divák promine (1994) (series)
Pavel Batěk
Czechoslovakia