Ohnivý kuře - Série 5 (2018) (season)
Directed by:
Martin KoppScreenplay:
David LitvákCinematography:
Peter BeňaComposer:
Tadeáš VěrčákCast:
Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Linda Rybová, Saša Rašilov nejml., Ondřej Pavelka, Václav Kopta, Anna Šišková, Richard Genzer, Josef Polášek, Alena Mihulová, Arnošt Goldflam (more)Cast
Jan Dolanský
Czechoslovakia
Best series:
Kukačky (2021) (series)
The Fury (2016) (series)
Autobazar Monte Karlo (2015) (series)
Kristýna Leichtová
Czechoslovakia
Best series:
Tři tygři (2019) (series)
Sex O'Clock (2023) (series)
Private Traps (2008) (series)
Lucie Polišenská
Czechoslovakia
Best series:
Czech Century (2013) (series)
Autobazar Monte Karlo (2015) (series)
Innocent Lies (2013) (series)
Linda Rybová
Czechoslovakia
Best series:
Božena (2021) (series)
Maigret (1991) (series)
Národní házená (2022) (series)
Saša Rašilov nejml.
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Labyrint (2015) (series)
Napoléon (2002) (series)
Ondřej Pavelka
Czechoslovakia
Best series:
The Fury (2016) (series)
Povídky malostranské (1984) (series)
Vyšehrad (2016) (series)
Václav Kopta
Czechoslovakia
Best series:
Okresní přebor (2010) (series)
The Sleepers (2019) (series)
World under Head (2017) (series)
Anna Šišková
Czechoslovakia
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Organized Crime Unit (2009) (series)
Milenky (2018) (series)
Richard Genzer
Czechoslovakia
Best series:
Good Morning, Brno! (2023) (series)
Polda (2016) (series)
Pouť (2018) (series)
Josef Polášek
Czechoslovakia
Best series:
Večery Analogonu (2002) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Komediograf (2003) (series)
Alena Mihulová
Czechoslovakia
Best series:
Okresní přebor (2010) (series)
Three Kings (1998) (series)
Labyrint (2015) (series)
Arnošt Goldflam
Czechoslovakia
Best series:
Kancelář Blaník (2014) (series)
Večery Analogonu (2002) (series)
Tisícročná včela (1983) (series)
Robert Nebřenský
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (series)
Sense of Tumour (2024) (series)
Betka Stanková
Czechoslovakia
Best series:
World under Head (2017) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Miroslav Šimůnek
Czechoslovakia
Best series:
Crossing Lines (2013) (series)
Missing (2012) (series)
Přešlapy (2009) (series)
Otakar Brousek ml.
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Defender (2021) (series)
Barbora Seidlová
Czechoslovakia
Best series:
Chlap (2022) (series)
Innocent Lies (2013) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Anastasia Chocholatá
Czech Republic
Best series:
Wasteland (2016) (series)
The End of Dejvice Theatre (2019) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Jindřich Žampa
Czech Republic
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Maria Theresa (2017) (series)
Dvojka na zabití (2021) (series)
Pavel Rímský
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)