Poland,
2018, 7 h 15 min
(Length: 24–42 min)
Directed by:
Tomasz SzafrańskiCinematography:
Tomasz DobrowolskiComposer:
Lukasz TargoszCast:
Malgorzata Kozuchowska, Michal Zurawski, Katarzyna Herman, Kazimierz Kaczor, Bartlomiej Topa, Radoslaw Pazura, Jacek Braciak, Agnieszka Żulewska, Mia Starosz, Nadia Korda, Krystyna Tkacz (more)Episodes(11)
-
Pozory (S05E01)
-
Gorzkie przebudzenie (S05E02)
-
Strzępy (S05E03)
-
To mógł być każdy z nich (S05E04)
-
Zamęt (S05E05)
-
Nie jesteś sama (S05E06)
-
Muszę zacząć od nowa (S05E07)
-
Bez strachu (S05E08)
-
Sama (S05E09)
-
To koniec (S05E10)
-
Happy end (S05E11)
Cast
Malgorzata Kozuchowska
Poland
Best series:
Rodzinka.pl (2011) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Michal Zurawski
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Chyłka - Zaginięcie (2018) (series)
The King (2020) (series)
Katarzyna Herman
Poland
Best series:
1670 (2023) (series)
The Teach (2016) (series)
Blinded by the Lights (2018) (series)
Kazimierz Kaczor
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Stawka większa niż życie (1968) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Bartlomiej Topa
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Skazana (2021) (series)
1670 (2023) (series)
Radoslaw Pazura
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Tatort (1970) (series)
Jacek Braciak
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Rodzinka.pl (2011) (series)
Agnieszka Żulewska
Poland
Best series:
Blinded by the Lights (2018) (series)
High Water (2022) (series)
The Mire (2018) (series)
Mia Starosz
Best series:
Druga szansa (2016) (series)
Nadia Korda
Best series:
Druga szansa (2016) (series)
Krystyna Tkacz
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Rodzinka.pl (2011) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Wiktoria Gorodeckaja
Best series:
Skazana (2021) (series)
Hold Tight (2022) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Marcin Bosak
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Chyłka - Kasacja (2019) (series)
Chyłka - Oskarżenie (2021) (series)
Jacek Poniedzialek
Poland
Best series:
Chyłka - Inwigilacja (2021) (series)
The Pact (2015) (series)
Hold Tight (2022) (series)
Aleksandra Popławska
Poland
Best series:
The Teach (2016) (series)
Klangor (2021) (series)
The Border (2014) (series)
Monika Krzywkowska
Poland
Best series:
The Thaw (2022) (series)
Lekarze (2012) (series)
Naznaczony (2009) (series)
Maja Kwaśny
Best series:
Lekarze (2012) (series)
Druga szansa (2016) (series)
Monika Szalaty
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
The Border (2014) (series)
Lekarze (2012) (series)
Bartosz Porczyk
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Lekarze (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Agnieszka Wielgosz
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Druga szansa (2016) (series)
M jak miłość (2000) (series)