Episodes(28)
-
Traumaplán (S01E01)
-
Zabitá příležitost (S01E02)
-
Kůl v srdci (S01E03)
-
Otrávená otravou (S01E04)
-
Turné nebo život (S01E05)
-
Rande (S01E06)
-
Velká láska (S01E07)
-
Nové drogy (S01E08)
-
Bíba (S01E09)
-
Malé lži (S01E10)
-
Dítě jako boží dar (S01E11)
-
Tři v tom (S01E12)
-
Ručník v ringu (S01E13)
-
Rozhodnutí o životě a smrti (S01E14)
-
Ztracená ledvina (S01E15)
-
Django (S01E16)
-
Doktor robot (S01E17)
-
Těhotenství (S01E18)
-
Právo na další šanci (S01E19)
-
Srdeční záležitosti (S01E20)
-
Útěk za bráchou (S01E21)
-
Velký zvíře (S01E22)
-
Bouchání na srdce (S01E23)
-
Rasputinovi tajní agenti (S01E24)
-
Poloviční radost (S01E25)
-
Doktorské superstar (S01E26)
-
Primář nebo výzkum (S01E27)
-
Konec superdoktorů (S01E28)
Cast
Viktor Antonio
Czech Republic
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Freud (2020) (series)
Stories About Mum and Dad (2016) (series)
Michael Vykus
Best series:
Labyrint (2015) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Specialisté (2017) (series)
Lucie Černíková
Czechoslovakia
Best series:
Méďové na cestách (2013) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Proč bychom se netopili (2009) (series)
Radomír Švec
Czechoslovakia
Best series:
Labyrint (2015) (series)
Lost Gate (2012) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Miriam Chytilová
Czechoslovakia
Best series:
Chalupáři (1975) (series)
Z hříček o královnách (1994) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Anna Jiřina Daňhelová
Best series:
Polda (2016) (series)
Professor T. (2018) (series)
The Zodiac Murders (2015) (series)
Vítězslav Bouchner
Czechoslovakia
Miriam Kantorková
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Bronzová spirála (1988) (series)
Josef Láska
Czech Republic
Best series:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (series)
Dvojka na zabití (2021) (series)
Lenka Termerová
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
Arabela (1980) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Petr Stach
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Cottage on the Hilltop (2006) (series)
Rabies (2018) (series)
Anna Lucie Schollerová
Czechoslovakia
Best series:
The Manor House (2014) (series)
Whisper Naked Shadow (2019) (series)
Slunečná (2020) (series)
Lukáš Mucha
Czechoslovakia
Best series:
Lady and the King (2017) (series)
Polda (2016) (series)
Temný Kraj (2017) (series)
Kamil Halbich
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Miroslav Šimůnek
Czechoslovakia
Best series:
Crossing Lines (2013) (series)
Missing (2012) (series)
Přešlapy (2009) (series)
Šárka Ullrichová
Czechoslovakia
Best series:
Černí andělé (2001) (series)
Nadměrné maličkosti (2004) (series)
Strážce duší (2005) (series)
Barbora Valentová
Czechoslovakia
Best series:
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
The Zodiac Murders (2015) (series)
Romana Sittová
Czechoslovakia
Best series:
Saturnin (1994) (series)
Czech Century (2013) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Eva Kodešová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Cirkus Bukowsky (2013) (series)