Episodes(83)
-
Den pro princezny (S02E01)
-
Kdo zastavil výzkum? (S02E02)
-
Utrápené děti (S02E03)
-
Smrt ve sklepení (S02E04)
-
Bojuj, hrdino! (S02E05)
-
Velký průser (S02E06)
-
Zbytečné války (S02E07)
-
Přepadení (S02E08)
-
Granát a pistole (S02E09)
-
Nic než pravda (S02E10)
-
Všechno jinak (S02E11)
-
Sebeobětování? (S02E12)
-
Velký formát (S02E13)
-
Ani málo, ani moc (S02E14)
-
Bezvýznamná chyba (S02E15)
-
Konec dobrý, všechno dobré (S02E16)
-
Přijmout trest (S02E17)
-
Odrazit se ode dna (S02E18)
-
Narozeniny (S02E19)
-
Vstříc osobním dramatům (S02E20)
-
Samé dobré zprávy (S02E21)
-
Dopis z Ruska (S02E22)
-
Cenné věci (S02E23)
-
Nebezpečný úsek (S02E24)
-
Úlovek (S02E25)
-
Návrat (S02E26)
-
Vše pro lásku (S02E27)
-
Nejsem ta pravá vrba (S02E28)
-
Princezna na hrášku (S02E29)
-
Lepší než fénix (S02E30)
Cast
Ludmila Mecerodová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Comeback (2008) (series)
Četníci z Luhačovic (2017) (series)
Petra Nakládalová
Czechoslovakia
Best series:
Kukačky (2021) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Kriminálka Anděl (2008) (series)
Jindřich Hrdý
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
F. L. Věk (1970) (series)
Kamarádi (1969) (series)
Bára Fišerová
Best series:
Suspicion (2022) (series)
Charité (2017) (series)
Strom pohádek (1987) (series)
Tereza Nekudová
Czechoslovakia
Best series:
The Fury (2016) (series)
Volga (2023) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Tomáš Petrák
Czech Republic
Best series:
Národní házená (2022) (series)
Jedna rodina (2022) (series)
Krejzovi (2018) (series)
Veronika Freimanová
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Kukačky (2021) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Rudolf Stärz
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Největší z Pierotů (1990) (series)
Martin Bohadlo
Czechoslovakia
Best series:
Czech Century (2013) (series)
Match (2018) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Kryštof Nohýnek
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Zdena Herfortová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Labyrint (2015) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
René Přibil
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Radek Jiříček
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Justice (2017) (series)
Táta v nesnázích (2023) (series)
Jindřich Nováček
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Černá sanitka (2008) (series)
Lenka Olšanová
Czechoslovakia
Best series:
Táta v nesnázích (2023) (series)
Stylista (2018) (series)
Strážmistr Topinka (2019) (series)
Martin Matejka
Czechoslovakia
Best series:
Sense of Tumour (2024) (series)
The Fury (2016) (series)
Mathematics of Crime (2023) (series)
Roman Komeda
Best series:
Modrý kód (2017) (series)
Veronika Divišová
Czech Republic
Best series:
Volga (2023) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
How Not to Screw Up Your Life (2019) (series)
Zlata Jílková
Best series:
Modrý kód (2017) (series)
Veronika Bajerová
Best series:
Polda (2016) (series)
Der Zürich-Krimi (2016) (series)
Tátové na tahu (2018) (series)