Czech Republic,
(2018–2019), 68 h 26 min
(Length: 55–63 min)
Screenplay:
Roman Kopřivík, Iva Klestilová, Jiří Suchý, Jana Boušková, Jakub Roll, David Litvák (more)Composer:
Dominik RenčCast:
Sabina Laurinová, Marek Němec, Roman Zach, Igor Chmela, David Gránský, Jana Stryková, Jiří Štěpnička, Marika Procházková, Ondřej Rychlý, Tomáš Měcháček, Sandra Nováková, Anastasia Chocholatá (more)Episodes(73)
-
V jednom ohni (S03E01)
-
Perly z Karibiku (S03E02)
-
Zdání klame (S03E03)
-
Výčitky (S03E04)
-
Rozloučení (S03E05)
-
Bumerang (S03E06)
-
Stín z minulosti (S03E07)
-
Tři rány (S03E08)
-
Láska a peníze (S03E09)
-
Léčba prací (S03E10)
-
Horké chvíle (S03E11)
-
Na dvou židlích (S03E12)
-
Do not resuscitate! (S03E13)
-
Nové proudy (S03E14)
-
Piknik (S03E15)
-
Zuby drápy (S03E16)
-
Srdeční slabost (S03E17)
-
Chyták (S03E18)
-
Čelní střet (S03E19)
-
Manželské překvapení (S03E20)
-
Zpívej, Slavíku! (S03E21)
-
Výbuch (S03E22)
-
Jizva na srdci (S03E23)
-
Vetřelec (S03E24)
-
Volný pád (S03E25)
-
Přepadovka (S03E26)
-
Leč má krátké nohy (S03E27)
-
Polibek brouka (S03E28)
-
Zranění na duši (S03E29)
-
Rána pod pás (S03E30)
Cast
Jan Šantroch
Best series:
Ranč U Zelené sedmy (1998) (series)
Lady and the King (2017) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Dagmar Zázvůrková
Czechoslovakia
Best series:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Polda (2016) (series)
Specialisté (2017) (series)
Miroslava Součková
Czechoslovakia
Best series:
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (series)
Innocent Lies (2013) (series)
Morning Glow (2022) (series)
Jiří Černý
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Defender (2021) (series)
Suspicion (2022) (series)
Irena Kristeková
Best series:
Justice (2017) (series)
Crossing Lines (2013) (series)
The Manor House (2014) (series)
Bohumír Starý
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Major Case Squad (2014) (series)
Head over Heels (2014) (series)
Martin Bačkovský
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Mammon (2015) (series)
O mě se neboj (2022) (series)
Pavel Betka
Best series:
#martyisdead (2019) (series)
Slunečná (2020) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Lucie Zachovalová
Best series:
Modrý kód (2017) (series)
Kamila Valůšková
Czechoslovakia
Best series:
Good Morning, Brno! (2023) (series)
Třídní schůzka (2021) (series)
Četníci z Luhačovic (2017) (series)
Daniel Horečný
Best series:
Rédl (2018) (series)
Boží mlýny (2021) (series)
To se vysvětlí, soudruzi! (2024) (series)
Kateřina Coufalová
Czech Republic
Best series:
Maria Theresa (2017) (series)
Oktopus (2023) (series)
Doktor Martin (2015) (series)
Anděla Blažková
Best series:
Inspektor Max (2018) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Michal Maléř
Czechoslovakia
Best series:
Below the Surface (2023) (series)
Mordparta (2016) (series)
Vesničan (2018) (series)
Jiří Zapletal
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Isabela Soukupová-Siegelová
Czechoslovakia
Best series:
Alžbetin dvor (1986) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Ivo Novák
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Genius (2017) (series)
The Defender (2021) (series)
Anna Jiřina Daňhelová
Best series:
Polda (2016) (series)
Professor T. (2018) (series)
The Zodiac Murders (2015) (series)
Tomáš Trapl
Czechoslovakia
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (series)
The Zodiac Murders (2015) (series)
Saša Rašilov nejml.
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Labyrint (2015) (series)
Napoléon (2002) (series)