Czech Republic,
(2018–2019), 68 h 26 min
(Length: 55–63 min)
Screenplay:
Roman Kopřivík, Iva Klestilová, Jiří Suchý, Jana Boušková, Jakub Roll, David Litvák (more)Composer:
Dominik RenčCast:
Sabina Laurinová, Marek Němec, Roman Zach, Igor Chmela, David Gránský, Jana Stryková, Jiří Štěpnička, Marika Procházková, Ondřej Rychlý, Tomáš Měcháček, Sandra Nováková, Anastasia Chocholatá (more)Episodes(73)
-
Dluhy se musí platit (S03E31)
-
Dobrý skutek (S03E32)
-
Samé lži (S03E33)
-
Co na srdci, to na jazyku (S03E34)
-
Malá tajemství (S03E35)
-
S pravdou ven (S03E36)
-
Anonym (S03E37)
-
Vlastní gól (S03E38)
-
Cimbál (S03E39)
-
Přímý zásah (S03E40)
-
Nové pokusy (S03E41)
-
Míjení (S03E42)
-
Podoby lásky (S03E43)
-
Dvoje kopačky (S03E44)
-
Ozvěny starých příběhů (S03E45)
-
Co jsme si, to jsme si (S03E46)
-
Jednou a dost (S03E47)
-
Loučení (S03E48)
-
Mám zůstat, anebo mám jít? (S03E49)
-
Co se má stát, stane se (S03E50)
-
Změna plánu (S03E51)
-
Poslední výstřel (S03E52)
-
Rána do hlavy (S03E53)
-
Dvakrát měř, jednou řež (S03E54)
-
Mít trochu štěstí (S03E55)
-
Rána do zad (S03E56)
-
Nechci utíkat (S03E57)
-
Rekonvalescence (S03E58)
-
Prachy ani práce nečekají (S03E59)
-
Veronika (S03E60)
Cast
Josef Kundera
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Labyrint (2015) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Oldřich Kříž
Czechoslovakia
Best series:
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (series)
Good News (2022) (series)
Ulice (2005) (series)
Josef Jelínek
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Borgia (2011) (series)
Kriminálka Anděl (2008) (series)
Zdeněk Kupka
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Kriminálka Anděl (2008) (series)
Michal Reichert
Best series:
Místo zločinu Ostrava (2020) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Tereza Chudobová
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Radek Bár
Best series:
Lady and the King (2017) (series)
Dvojka na zabití (2021) (series)
Specialisté (2017) (series)
Magdaléna Malinová
Best series:
The Fury (2016) (series)
Maria Theresa (2017) (series)
Oktopus (2023) (series)
Evellyn Pacoláková
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Radim Novák
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
World under Head (2017) (series)
Labyrint (2015) (series)
Petr Florián
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (series)
Organized Crime Unit (2009) (series)
Zdeněk Mahdal
Czechoslovakia
Best series:
Three Kings (1998) (series) - narrator
Přísahám a slibuji (1990) (series)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (series)
Tomáš Kořének
Best series:
The Line (2017) (series)
World under Head (2017) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Rostislav Marek
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Labyrint (2015) (series)
Medvědi nic nevědí (1994) (series)
Filip Vlastník
Czech Republic
Ivo Hrbáč
Czechoslovakia
Best series:
Policie Modrava (2011) (series)
Kriminálka Anděl (2008) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Jana Kristina Studničková
Czechoslovakia
Best series:
Proč bychom se netopili (2009) (series)
Sanitka 2 (2013) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Štěpán Komárek
Czech Republic
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Specialisté (2017) (series)
Lucie Roznětínská
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Táta v nesnázích (2023) (series)
Professor T. (2018) (series)
Jakub Kalián
Czech Republic
Best series:
#martyisdead (2019) (series)
Odznak Vysočina (2022) (series)
Specialisté (2017) (series)