Screenplay:
Roman Kopřivík, Iva Klestilová, Jiří Suchý, Jana Boušková, Jakub Roll, David Litvák (more)Composer:
Dominik RenčCast:
Sabina Laurinová, Marek Němec, Roman Zach, Igor Chmela, David Gránský, Jana Stryková, Jiří Štěpnička, Marika Procházková, Ondřej Rychlý, Tomáš Měcháček, Sandra Nováková, Anastasia Chocholatá (more)Episodes(73)
-
Dluhy se musí platit (S03E31)
-
Dobrý skutek (S03E32)
-
Samé lži (S03E33)
-
Co na srdci, to na jazyku (S03E34)
-
Malá tajemství (S03E35)
-
S pravdou ven (S03E36)
-
Anonym (S03E37)
-
Vlastní gól (S03E38)
-
Cimbál (S03E39)
-
Přímý zásah (S03E40)
-
Nové pokusy (S03E41)
-
Míjení (S03E42)
-
Podoby lásky (S03E43)
-
Dvoje kopačky (S03E44)
-
Ozvěny starých příběhů (S03E45)
-
Co jsme si, to jsme si (S03E46)
-
Jednou a dost (S03E47)
-
Loučení (S03E48)
-
Mám zůstat, anebo mám jít? (S03E49)
-
Co se má stát, stane se (S03E50)
-
Změna plánu (S03E51)
-
Poslední výstřel (S03E52)
-
Rána do hlavy (S03E53)
-
Dvakrát měř, jednou řež (S03E54)
-
Mít trochu štěstí (S03E55)
-
Rána do zad (S03E56)
-
Nechci utíkat (S03E57)
-
Rekonvalescence (S03E58)
-
Prachy ani práce nečekají (S03E59)
-
Veronika (S03E60)
Cast
Sabina Laurinová
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Bakaláři 1997 (1997) (series)
Marek Němec
Czechoslovakia
Best series:
Labyrint (2015) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Roman Zach
Czechoslovakia
Best series:
World under Head (2017) (series)
Černí andělé (2001) (series)
Innocent Lies (2013) (series)
Igor Chmela
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Suspicion (2022) (series)
World under Head (2017) (series)
David Gránský
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Jana Stryková
Czechoslovakia
Best series:
Labyrint (2015) (series)
Good Morning, Brno! (2023) (series)
Legends (2014) (series)
Jiří Štěpnička
UK
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Z hříček o královnách (1994) (series)
Marika Procházková
Czechoslovakia
Best series:
Okresní přebor (2010) (series)
Monsters of the Shore (2019) (series)
Gnome (2017) (series)
Ondřej Rychlý
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Trapasy (2007) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Tomáš Měcháček
Czechoslovakia
Best series:
The Line (2017) (series)
World under Head (2017) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Sandra Nováková
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (series)
Kancelář Blaník (2014) (series)
Anastasia Chocholatá
Czech Republic
Best series:
Wasteland (2016) (series)
The End of Dejvice Theatre (2019) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Eva Salvatore Burešová
Czech Republic
Best series:
How Not to Screw Up Your Life (2019) (series)
Specialisté (2017) (series)
Krejzovi (2018) (series)
Vladimír T. Gottwald
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
The Manor House (2014) (series)
Mojmír Maděrič
Czechoslovakia
Best series:
Cosmic (2016) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Draculův švagr (1996) (series)
Tomáš Petrák
Czech Republic
Best series:
Národní házená (2022) (series)
Jedna rodina (2022) (series)
Krejzovi (2018) (series)
Martin Sobotka
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Annie and Joe (2017) (series)
Oběti (1999) (series)
Radek Valenta
Czechoslovakia
Best series:
Czech Century (2013) (series)
Sever (2019) (series)
The Manor House (2014) (series)
Jan Plouhar
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
World under Head (2017) (series)
Innocent Lies (2013) (series)