Czech Republic,
(2021–2022), 27 h 45 min
(Length: 45 min)
Episodes(37)
-
Utrpení (S06E01)
-
Frankenstein (S06E02)
-
Poslední recenze (S06E03)
-
Jednou za život (S06E04)
-
Dům vzpomínek (S06E05)
-
Mateřská láska (S06E06)
-
Jediný svědek (S06E07)
-
Genetický limit (S06E08)
-
Full House (S06E09)
-
Most (S06E10)
-
Osamělý muž (S06E11)
-
Syn (S06E12)
-
TOY BOY (S06E13)
-
Odbočka (S06E14)
-
Beze stopy (S06E15)
-
Slepá láska (S06E16)
-
Černá díra (S06E17)
-
Spása (S06E18)
-
Uvnitř zvířetem (S06E19)
-
Kariéra (S06E20)
-
Rána do srdce (S06E21)
-
Bratr (S06E22)
-
Královna davu (S06E23)
-
Koláček štěstí (S06E24)
-
Falešná múza (S06E25)
-
Trvalá (S06E26)
-
Jako v nebi (S06E27)
-
Lehce nabyl (S06E28)
-
Jáma (S06E29)
-
Fake news (S06E30)
Cast
Markéta Haroková
Czechoslovakia
Best series:
Doktor Martin (2015) (series)
Krematorium (2024) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Tomas Sean Pšenička
Ireland
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Sex O'Clock (2023) (series)
Chlap (2022) (series)
Martina Preissová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Krev zmizelého (2006) (series)
Vít Maštalíř
Best series:
Match (2018) (series)
Dvojka na zabití (2021) (series)
Specialisté (2017) (series)
Tomáš Havlínek
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Charité (2017) (series)
Vlasta Žehrová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Oběti (1999) (series)
Monika Timková
Czechoslovakia
Best series:
Vyšehrad (2016) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Semestr (2016) (series)
Kryštof Bartoš
Best series:
A Small Light (2023) (series)
Nineties (2022) (series)
Rédl (2018) (series)
Šimon Obdržálek
Czech Republic
Best series:
Sense of Tumour (2024) (series)
Táta v nesnázích (2023) (series)
Pan profesor (2021) (series)
René Hlavsa
Best series:
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (series)
Specialisté (2017) (series)
Radomír Švec
Czechoslovakia
Best series:
Lost Gate (2012) (series)
Labyrint (2015) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Veronika Polachová
Best series:
Specialisté (2017) (series)
Matyáš Tomiška
Best series:
Specialisté (2017) (series)
Ivana Krmíčková
Best series:
The Lens (2014) (series)
Specialisté (2017) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Vojtěch Johaník
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Growroom (2017) (series)
Specialisté (2017) (series)
Fedir Kis
Best series:
Zločiny Velké Prahy (2021) (series)
Specialisté (2017) (series)
Vojtěch Blahuta
Best series:
Četníci z Luhačovic (2017) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Specialisté (2017) (series)
Alžběta Vaculčiaková
Czechoslovakia
Best series:
Gnome (2017) (series)
Táta v nesnázích (2023) (series)
Vinaři (2014) (series)
Milan Šádek
Best series:
Šéfka (2022) (series)
Specialisté (2017) (series)
Daniel Bambas
Czechoslovakia
Best series:
How Not to Screw Up Your Life (2019) (series)
Strážce duší (2005) (series)
Kriminálka Anděl (2008) (series)