Episodes(37)
-
Utrpení (S06E01)
-
Frankenstein (S06E02)
-
Poslední recenze (S06E03)
-
Jednou za život (S06E04)
-
Dům vzpomínek (S06E05)
-
Mateřská láska (S06E06)
-
Jediný svědek (S06E07)
-
Genetický limit (S06E08)
-
Full House (S06E09)
-
Most (S06E10)
-
Osamělý muž (S06E11)
-
Syn (S06E12)
-
TOY BOY (S06E13)
-
Odbočka (S06E14)
-
Beze stopy (S06E15)
-
Slepá láska (S06E16)
-
Černá díra (S06E17)
-
Spása (S06E18)
-
Uvnitř zvířetem (S06E19)
-
Kariéra (S06E20)
-
Rána do srdce (S06E21)
-
Bratr (S06E22)
-
Královna davu (S06E23)
-
Koláček štěstí (S06E24)
-
Falešná múza (S06E25)
-
Trvalá (S06E26)
-
Jako v nebi (S06E27)
-
Lehce nabyl (S06E28)
-
Jáma (S06E29)
-
Fake news (S06E30)
Cast
Václav Šanda
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Sense of Tumour (2024) (series)
Labyrint (2015) (series)
Kateřina Lojdová
Czechoslovakia
Best series:
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Ďábel v Praze (1996) (series)
Útěk do Budína (2003) (series)
Daniela Šišková
Czechoslovakia
Best series:
The Fury (2016) (series)
Neviditelní (2014) (series)
The Pleasure Principle (2019) (series)
Jiří Weingärtner
Best series:
Knightfall (2017) (series)
Bananas (2023) (series)
The Lens (2014) (series)
Alice Bendová
Czechoslovakia
Best series:
Oběti (1999) (series)
Hop nebo trop (2004) (series)
Lady and the King (2017) (series)
Marek Němec
Czechoslovakia
Best series:
Labyrint (2015) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Anna Bazgerová
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Suspicion (2022) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Melika Yildiz
Czech Republic
Best series:
The Defender (2021) (series)
The King of Sumava (2022) (series)
Specialisté (2017) (series)
Petr Konáš
Czechoslovakia
Best series:
Zdivočelá země (1997) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Šéfka (2022) (series)
Miriam Chytilová
Czechoslovakia
Best series:
Chalupáři (1975) (series)
Z hříček o královnách (1994) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Zuzana Páleníková
Czechoslovakia
Best series:
Chlap (2022) (series)
We Children from Bahnhof Zoo (2021) (series)
Pán profesor (2020) (series)
Eduard Jenický
Best series:
World under Head (2017) (series)
Volga (2023) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Jiří Král
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Defender (2021) (series)
World under Head (2017) (series)
Ivana Uhlířová
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Czech Century (2013) (series)
Aleš Procházka
Czechoslovakia
Best series:
Czech Century (2013) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Duch (2022) (series)
Eva Salzmannová
Czechoslovakia
Best series:
Chlap (2022) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Mordparta (2016) (series)
Zdeněk Maryška
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Three Kings (1998) (series)
Vasil Fridrich
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Večery Analogonu (2002) (series)
The Defender (2021) (series)
Jana Švandová
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Visitors (1983) (series)
Slovácko sa nesúdí (1975) (series)
Jan Holík
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Czech Century (2013) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)