Episodes(36)
-
Únos (S07E01)
-
Najdu tě (S07E02)
-
Touha (S07E03)
-
Malinková (S07E04)
-
Baťůžkáři (S07E05)
-
Zlato vandalů (S07E06)
-
Z nebeských výšin (S07E07)
-
Světlana (S07E08)
-
Skythové (S07E09)
-
Taxi (S07E10)
-
Lhostejnost (S07E11)
-
Kus těla (S07E12)
-
Hodinový manžel (S07E13)
-
Přiznání (S07E14)
-
Slušný život (S07E15)
-
Poslední splátka (S07E16)
-
Oko zákona (S07E17)
-
Věčný život 1 (S07E18)
-
Věčný život 2 (S07E19)
-
Zatáčka (S07E20)
-
V pasti (S07E21)
-
Kyselina (S07E22)
-
Smrt u soudu (S07E23)
-
Boží mlýny 1 (S07E24)
-
Boží mlýny 2 (S07E25)
-
Sen o štěstí (S07E26)
-
Mrazivý případ (S07E27)
-
Zachraň se, kdo můžeš (S07E28)
-
Vydána napospas smrti (S07E29)
-
Mimořádná událost (S07E30)
Cast
David Prachař
Czechoslovakia
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Lost Gate (2012) (series)
Martin Davídek
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Zdeňka Žádníková-Volencová
Czechoslovakia
Best series:
The End of Dejvice Theatre (2019) (series)
Černí andělé (2001) (series)
Lékárníkových holka (1996) (series)
Matouš Ruml
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Comeback (2008) (series)
Rene Vrabel
Czechoslovakia
Best series:
Specialisté (2017) (series)
Julie Štandera
Czechoslovakia
Lukáš Veselý
Best series:
The Defender (2021) (series)
Specialisté (2017) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Radim Fiala
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Czech Century (2013) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Adam Ernest
Czech Republic
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Kukačky (2021) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Kryštof Krhovják
Czech Republic
Best series:
World under Head (2017) (series)
The King of Sumava (2022) (series)
Zločiny Velké Prahy (2021) (series)
Petr Vaněk
Czechoslovakia
Best series:
Sense of Tumour (2024) (series)
Maria Theresa (2017) (series)
Táta v nesnázích (2023) (series)
Erik Demko
Best series:
Božena (2021) (series)
Polda (2016) (series)
Specialisté (2017) (series)
Kanwar Šulc
Best series:
Sex O'Clock (2023) (series)
Pan profesor (2021) (series)
TBH (2022) (series)
Cristiano Donati
Italy
Petra Tenorová
Czechoslovakia
Nikola Heinzlová
Czech Republic
Best series:
Guru (2022) (series)
Polda (2016) (series)
Tátové na tahu (2018) (series)
Karel Jirák
Czech Republic
Best series:
Nineties (2022) (series)
Oktopus (2023) (series)
Lady and the King (2017) (series)
Dana Černá
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Actor (2020) (series)
The Fury (2016) (series)
Nataša Burger
Yugoslavia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Atlantic Crossing (2020) (series)
Knightfall (2017) (series)
Zuzana Konečná
Czechoslovakia
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Za sklom (2016) (series)
Prokurátorka (2023) (series)