Episodes(37)
-
Krevní pouto (S02E01)
-
Dívky (S02E02)
-
Janova láska (S02E03)
-
Staří přátelé (S02E04)
-
Dvojí život (S02E05)
-
Na scestí (S02E06)
-
Staré hříchy (S02E07)
-
Desetiboj (S02E08)
-
Mrtvým se nic nedaruje (S02E09)
-
Šmírák (S02E10)
-
Smrtící hra (S02E11)
-
Past (S02E12)
-
Pod asfaltem (S02E13)
-
Nehoda (S02E14)
-
Naslepo (S02E15)
-
Dobří sousedé (S02E16)
-
Milionářka (S02E17)
-
Jakub a detektivové (S02E18)
-
Hon na Gekkona (S02E19)
-
Štvanice (S02E20)
-
Horké zboží (S02E21)
-
Konec jedné kariéry (S02E22)
-
Poslední rande (S02E23)
-
Vražda na objednávku (S02E24)
-
Sebeobrana (S02E25)
-
Hadí doupě (S02E26)
-
Policistka (S02E27)
-
Lidský faktor (S02E28)
-
Mrtvola v bahně (S02E29)
-
Zloději (S02E30)
Cast
Bronislava Kováčiková
Slovakia
Best series:
Za sklom (2016) (series)
Dr. Dokonalý (2012) (series)
Kolonáda (2013) (series)
Jenovéfa Boková
Czechoslovakia
Best series:
Actor (2020) (series)
In Treatment (2011) (series)
Chlap (2022) (series)
Ester Geislerová
Czechoslovakia
Best series:
Innocent Lies (2013) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Krev zmizelého (2006) (series)
Václav Chalupa
Czechoslovakia
Martin Myšička
Czechoslovakia
Best series:
The Sleepers (2019) (series)
The Fourth Star (2014) (series)
Cosmic (2016) (series)
Martin Štěrba
Best series:
4teens (2011) (series)
Specialisté (2017) (series)
Martina Eliášová
Best series:
The Defender (2021) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Lady and the King (2017) (series)
Alena Vránová
Czechoslovakia
Best series:
Chalupáři (1975) (series)
Byl jednou jeden dům (1974) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Jaromíra Mílová
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Vedlejší produkt (2024) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Dana Morávková
Czechoslovakia
Best series:
Good Morning, Brno! (2023) (series)
Laskavý divák promine (1994) (series)
Božena (2021) (series)
Jaroslav Vlach
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Defender (2021) (series)
Václav Helšus
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Viera Pavlíková
Slovak state
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Suspicion (2022) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Daniel Bambas
Czechoslovakia
Best series:
How Not to Screw Up Your Life (2019) (series)
Strážce duší (2005) (series)
Kriminálka Anděl (2008) (series)
Eva Leinweberová
Czechoslovakia
Best series:
Večery Analogonu (2002) (series)
The Defender (2021) (series)
Rabies (2018) (series)
Matěj Nechvátal
Czechoslovakia
Best series:
Případ Roubal (2021) (series)
Pět mrtvých psů (2016) (series)
Místo zločinu Ostrava (2020) (series)
Petr Vondráček
Czechoslovakia
Best series:
Tribes of Europa (2021) (series)
The Manor House (2014) (series)
Místo zločinu Ostrava (2020) (series)
Lenka Zahradnická
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Justice (2017) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Pavel Gajdoš
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Mammon (2015) (series)
World under Head (2017) (series)
Jarmil Škvrna
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Okresní přebor (2010) (series)
Vyšehrad (2016) (series)