Directed by:
Jitka BártůComposer:
Robert JíšaCast:
Soňa Norisová, Patrik Děrgel, Josefína Krycnerová, Ivan Sochor, Jiří Dvořák, Jan Révai, Miroslav Vladyka, Martin Myšička, Jiří Hána, Jana Stryková, Jarmil Škvrna, Jan Novotný, Jitka Asterová (more)Episodes(12)
-
Namířeno na hvězdy (S02E01)
-
V moci démonů (S02E02)
-
Skrytá identita (S02E03)
-
Poslední kapka šílenství (S02E04)
-
Bez špetky romantiky (S02E05)
-
Marod na skok (S02E06)
-
Ženské zbraně (S02E07)
-
Hazard s havětí (S02E08)
-
V zajetí vzdálené budoucnosti (S02E09)
-
Pro věčnou slávu (S02E10)
-
Když řádí zubatá (S02E11)
-
Dokud nás smrt nespojí (S02E12)
Cast
Roman Zach
Czechoslovakia
Best series:
World under Head (2017) (series)
Černí andělé (2001) (series)
Innocent Lies (2013) (series)
Dana Morávková
Czechoslovakia
Best series:
Good Morning, Brno! (2023) (series)
Laskavý divák promine (1994) (series)
Božena (2021) (series)
Josef Kubáník
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Midnight Confession (2023) (series)
Temný Kraj (2017) (series)
Martin Zbrožek
Czechoslovakia
Best series:
Dokoláč (2000) (series)
Hořký svět (2022) (series)
V.I.P. vraždy (2016) (series)
Anna Bazgerová
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Suspicion (2022) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Eva Decastelo
Czechoslovakia
Best series:
Children of Dune (2003) (series)
Oběti (1999) (series)
Stylista (2018) (series)
Karel Voříšek
Czechoslovakia
Best series:
Malá velká liga (2023) (series)
V.I.P. vraždy (2016) (series)
Ulice (2005) (series)
Zdeněk Žák
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Fury (2016) (series)
Co teď a co potom? (1991) (series)
Martin Havelka
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Rabies (2018) (series)
Jakub Uličník
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Good Morning, Brno! (2023) (series)
Michal Balcar
Czechoslovakia
Best series:
Czech Century (2013) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Match (2018) (series)
Veronika Čermák Macková
Czech Republic
Best series:
Carnival Row (2019) (series)
Temný Kraj (2017) (series)
Místo zločinu České Budějovice (2023) (series)
Roman Pomajbo
Czechoslovakia
Best series:
Cosmic (2016) (series)
Secret Lives (2014) (series)
Czech Century (2013) (series)
Petr Buchta
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Defender (2021) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Pavlína Němcová
Czechoslovakia
Best series:
Chlap (2022) (series)
Stopy života (2013) (series)
Na vlnách Jadranu (2023) (series)
Kamil Halbich
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Martin Kraus
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
The Fury (2016) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Ivana Andrlová
Czechoslovakia
Best series:
Arabela (1980) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
The Flying Cestmír (1983) (series)
Ondřej Pavelka
Czechoslovakia
Best series:
The Fury (2016) (series)
Povídky malostranské (1984) (series)
Vyšehrad (2016) (series)
Marie Ludvíková
Czechoslovakia
Best series:
Kancelář Blaník (2014) (series)
The Defender (2021) (series)
Suspicion (2022) (series)