Screenplay:
Štefan TitkaComposer:
Jens LangbeinCast:
Tereza Hof, Michal Dalecký, Miroslav Donutil, Jan Cina, Matěj Hádek, Roman Zach, Vincent Navrátil, Marek Holý, Anna Stropnická, Veronika Lazorčáková, Václav Jílek, Anna Kratochvílová, Petr Buchta (more)Episodes(8)
-
Tři odstíny smrti (S04E01)
-
Hon na vraha (S04E02)
-
Jak básníci přicházejí o život (S04E03)
-
Smrt na konci světa (S04E04)
-
Vyhoďme ho z kola ven (S04E05)
-
Hra na vraždu (S04E06)
-
Vražedná večeře (S04E07)
-
Královská rošáda (S04E08)
Cast
Kajetán Písařovic
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Chlap (2022) (series)
Head over Heels (2014) (series)
Branislav Mazúch
Czechoslovakia
Best series:
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Lady and the King (2017) (series)
David Punčochář
Czechoslovakia
Best series:
The Sleepers (2019) (series)
World under Head (2017) (series)
The Fury (2016) (series)
Alexander Hemala
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Alles Gute (2009) (series)
Ivan Vyskočil
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Záhada hlavolamu (1969) (series)
Vlastimil Zavřel
Czechoslovakia
Best series:
Česká soda (1993) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Arabela (1980) (series)
Regina Rázlová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Defender (2021) (series)
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Daniela Bartáková
Romania
Best series:
Dlouhá míle (1989) (series)
Chobotnice z II. patra (1986) (series)
The Ambulance (1984) (series)
Jaroslava Pokorná
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Byl jednou jeden dům (1974) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Alena Procházková
Czechoslovakia
Best series:
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Arabela (1980) (series)
The Visitors (1983) (series)
Viera Pavlíková
Slovak state
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Suspicion (2022) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Oldřich Vlach
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Andrej Polák
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Major Case Squad (2014) (series)
Genius (2017) (series)
Helena Brabcová
Czechoslovakia
Best series:
Hospital at the End of the City (1977) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Sandra Černodrinská
Czechoslovakia
Best series:
Innocent Lies (2013) (series)
Match (2018) (series)
Organized Crime Unit (2009) (series)
Petra Lustigová
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Největší z Pierotů (1990) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Radim Fiala
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Czech Century (2013) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Jan Hofman
Czechoslovakia
Best series:
Vedlejší produkt (2024) (series)
Semestr (2016) (series)
Interview with the Vampire (2022) (series)
Anežka Hessová
Czech Republic
Best series:
Pizza Boy (2015) (series)
Lady and the King (2017) (series)
Specialisté (2017) (series)
Jan Strejcovský
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Good Morning, Brno! (2023) (series)
How Not to Screw Up Your Life (2019) (series)