Czech Republic,
2019
Screenplay:
Štefan TitkaComposer:
Jens LangbeinCast:
Tereza Hof, Michal Dalecký, Miroslav Donutil, Jan Cina, Matěj Hádek, Roman Zach, Vincent Navrátil, Marek Holý, Anna Stropnická, Veronika Lazorčáková, Václav Jílek, Anna Kratochvílová, Petr Buchta (more)Episodes(8)
-
Tři odstíny smrti (S04E01)
-
Hon na vraha (S04E02)
-
Jak básníci přicházejí o život (S04E03)
-
Smrt na konci světa (S04E04)
-
Vyhoďme ho z kola ven (S04E05)
-
Hra na vraždu (S04E06)
-
Vražedná večeře (S04E07)
-
Královská rošáda (S04E08)
Cast
Kristýna Janáčková
Czechoslovakia
Best series:
Genius (2017) (series)
Satan's Stratagem (2009) (series)
Lady and the King (2017) (series)
Jacob Erftemeijer
Netherlands
Best series:
How Not to Screw Up Your Life (2019) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Das Boot (2018) (series)
Marek Adamczyk
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Kukačky (2021) (series)
World under Head (2017) (series)
Vít Roleček
Czechoslovakia
Best series:
How Not to Screw Up Your Life (2019) (series)
Totems (2022) (series)
Lady and the King (2017) (series)
Agáta Kryštůfková
Czech Republic
Best series:
The Defender (2021) (series)
Táta v nesnázích (2023) (series)
Oktoberfest: Beer & Blood (2020) (series)
Daniel Ratimorský
Best series:
Legends (2014) (series)
Za sklom (2016) (series)
Lady and the King (2017) (series)
Anna Kadeřávková
Czech Republic
Best series:
Vyšehrad (2016) (series)
Extractors (2023) (series)
Lady and the King (2017) (series)
Vladimír Kratina
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Visitors (1983) (series)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Simona Vrbická
Czechoslovakia
Best series:
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (series)
The Flying Cestmír (1983) (series)
Bakaláři 1997 (1997) (series)
Otmar Brancuzský
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Mariana Chmelařová
Czechoslovakia
Best series:
Komediograf (2003) (series)
Krmelec U Muflona (2017) (series)
Lady and the King (2017) (series)
Nela Boudová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
There Were Five of Us (1994) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Monika Zoubková
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Třídní schůzka (2021) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Zofie Dares
Czech Republic
Best series:
Lady and the King (2017) (series)
Pavel Šimčík
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Okresní přebor (2010) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Robert Nebřenský
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (series)
Sense of Tumour (2024) (series)
Lenka Vychodilová
Czechoslovakia
Best series:
Fireside Stories (1994) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Zlatá labuť (2023) (series)