Directed by:
Matúš LibovičCinematography:
Matej ŠomrákComposer:
Ľubica ČekovskáCast:
Ivan Krúpa, Natalia Germani, Daniel Žulčák, František Kovár, Anna Javorková, Milan Ondrík, Ivan Romančík st., Ľudmila Swanová, Tomáš Vravník, Jana Labajová (more)Episodes(40)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
-
Episode 17 (E17)
-
Episode 18 (E18)
-
Episode 19 (E19)
-
Episode 20 (E20)
-
Episode 21 (E21)
-
Episode 22 (E22)
-
Episode 23 (E23)
-
Episode 24 (E24)
-
Episode 25 (E25)
-
Episode 26 (E26)
-
Episode 27 (E27)
-
Episode 28 (E28)
-
Episode 29 (E29)
-
Episode 30 (E30)
Cast
Ivan Krúpa
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Secret Lives (2014) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Natalia Germani
Slovakia
Best series:
Single Man (2017) (series)
Hotel (2018) (series)
The Winner (2023) (series)
Daniel Žulčák
Czechoslovakia
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Čas nádejí (2024) (series)
Kriminálka Staré Mesto (2010) (series)
František Kovár
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Tisícročná včela (1983) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Anna Javorková
Czechoslovakia
Best series:
Tisícročná včela (1983) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Nepokojná láska (1975) (series)
Milan Ondrík
Czechoslovakia
Best series:
Za sklom (2016) (series)
Maria Theresa (2017) (series)
Zrada (2024) (series)
Ivan Romančík st.
Czechoslovakia
Best series:
Život bez konca (1982) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Dnes večer hrám ja (1988) (series)
Ľudmila Swanová
Czechoslovakia
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Hotel (2018) (series)
Ako divé husi (2000) (series)
Tomáš Vravník
Czechoslovakia
Best series:
Hniezdo (2020) (series)
Secret Lives (2014) (series)
Kriminálka Kraj (2022) (series)
Jana Labajová
Czechoslovakia
Best series:
Za sklom (2016) (series)
Dr. Dokonalý (2012) (series)
The Slavs (2020) (series)
Emil Horváth ml.
Czechoslovakia
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Czech Century (2013) (series)
Zaprášené histórie Ema Bohúňa (1970) (series)
Dominika Kavaschová
Czechoslovakia
Best series:
Kavej: Z východu na západ (2019) (series)
Ako som prežil (2009) (series)
Odsúdené (2009) (series)
Jana Oľhová
Czechoslovakia
Best series:
Tisícročná včela (1983) (series)
Mimi and Lisa (2011) (series)
Nesmrteľní (2010) (series)
Peter Šimun
Czechoslovakia
Best series:
Alžbetin dvor (1986) (series)
Život bez konca (1982) (series)
Kavej: Z východu na západ (2019) (series)
Alena Ďuránová
Czechoslovakia
Best series:
Klamstvo (2023) (series)
Za sklom (2016) (series)
Nesmrteľní (2010) (series)
Elena Podzámska
Czechoslovakia
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Dnes večer hrám ja (1988) (series)
Nesmrteľní (2010) (series)
Dávid Hartl
Slovakia
Best series:
Kavej: Z východu na západ (2019) (series)
Susedia (2006) (series)
Odsúdené (2009) (series)
Pavol Topoľský
Czechoslovakia
Best series:
Hniezdo (2020) (series)
Alžbetin dvor (1986) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Přemysl Boublík
Czechoslovakia
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Maria Theresa (2017) (series)
Alfréd Swan
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Jedenáste prikázanie (1977) (series)