Directed by:
Petr ZahrádkaCinematography:
Miloslav HolmanComposer:
Andy ČermakCast:
Robert Mikluš, Jiří Bartoška, Veronika Freimanová, Jenovéfa Boková, Marek Geišberg, Miroslav Donutil, Gabriela Marcinková, Václav Kopta, Tomáš Jeřábek (more)Episodes(13)
-
Zločin na poště (E01)
-
Zločin v penzionu (E02)
-
Zločin na farmě (E03)
-
Zločin v ordinaci (E04)
-
Zločin na hřišti (E05)
-
Zločin na tanečním parketu (E06)
-
Zločin na křižovatce (E07)
-
Zločin ve zkušebně (E08)
-
Zločin ve vlaku (E09)
-
Zločin v lese (E10)
-
Zločin v knihovně (E11)
-
Zločin v kostele (E12)
-
Zločin na svatbě (E13)
Cast
Magdaléna Borová
Czechoslovakia
Best series:
Suspicion (2022) (series)
Vedlejší produkt (2024) (series)
Rats (2020) (series)
Přemysl Bureš
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
sKORO NA mizině (2020) (series)
The Defender (2021) (series)
David Máj
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Defender (2021) (series)
Suspicion (2022) (series)
Miloš Vávra
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Jaroslav Plesl
Czechoslovakia
Best series:
Kancelář Blaník (2014) (series)
The Defender (2021) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Ondřej Bauer
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Suspicion (2022) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Erika Stárková
Czechoslovakia
Best series:
MOST! (2019) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Labyrint (2015) (series)
Johana Ožvold
Czechoslovakia
Best series:
World under Head (2017) (series)
Czech Century (2013) (series)
Bohéma (2017) (series)
Petr Vršek
Czechoslovakia
Best series:
World under Head (2017) (series)
Labyrint (2015) (series)
Rédl (2018) (series)
Michal Stalmach
Best series:
Strážmistr Topinka (2019) (series)
Daniel Volný
Best series:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Místo zločinu Ostrava (2020) (series)
Strážmistr Topinka (2019) (series)
Vilma Frantová
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Head over Heels (2014) (series)
Gnome (2017) (series)
Adéla Olivová
Best series:
Strážmistr Topinka (2019) (series)
Radoslav Šopík
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Jiří Fero Burda
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (series)
Fireside Stories (1994) (series)
Branislav Bystriansky
Czechoslovakia
Best series:
Kriminálka Kraj (2022) (series)
Delukse (2019) (series)
Strážmistr Topinka (2019) (series)
Ctirad Götz
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Major Case Squad (2014) (series)
Actor (2020) (series)
Antonín Hardt
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Vladimír Doskočil
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Strážmistr Topinka (2019) (series)
Helena (2012) (series)
Lucie Roznětínská
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Táta v nesnázích (2023) (series)
Professor T. (2018) (series)