Episodes(34)
-
Rodinná idyla (S02E01)
-
Můj brácha má super bráchu (S02E02)
-
Kdo je kdo? (S02E03)
-
Pokažený dítě (S02E04)
-
Metoda zrcadlení (S02E05)
-
Jsem opravdu vadnej? (S02E06)
-
Aféra s dolarem (S02E07)
-
Želva puk (S02E08)
-
Pod tlakem (S02E09)
-
Bohyně důchodového výměru (S02E10)
-
Pomalé pohyby (S02E11)
-
Mise na Mars (S02E12)
-
Všivá invaze (S02E13)
-
Boj o důvěru (S02E14)
-
Podivný případ se psem (S02E15)
-
Ztracená hrdinka (S02E16)
-
Šťastná rodina (S02E17)
-
Rodina nebo peníze (S02E18)
-
Nejhezčí dárek (S02E19)
-
Dar - nedar (S02E20)
-
Příliš mnoho dětí (S02E21)
-
Šílená fanynka (S02E22)
-
Seznamte se, prosím (S02E23)
-
Kouzelná žába (S02E24)
-
Lidské bingo (S02E25)
-
Mandlová bábovka a nový nápadník (S02E26)
-
Láska je láska (S02E27)
-
Prasátko a prase (S02E28)
-
Sázka je sázka (S02E29)
-
Jede traktor (S02E30)
Cast
Zdeněk Černín
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Sleepers (2019) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Václav Vašák
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Petr Reidinger
Czechoslovakia
Best series:
Czech Century (2013) (series)
Neviditelní (2014) (series)
Atentát (2015) (series)
Zdenka Procházková
Czechoslovakia
Best series:
Arabela (1980) (series)
The Visitors (1983) (series)
Rabies (2018) (series)
Barbara Chybová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Chlap (2022) (series)
Doktor Martin (2015) (series)
Tereza Sochorová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Malá velká liga (2023) (series)
Adam Vacula
Best series:
Jack Ryan (2018) (series)
Labyrint (2015) (series)
Cirkus Bukowsky (2013) (series)
Evžen Hájek
Czechoslovakia
Best series:
Místo zločinu Ostrava (2020) (series)
Polda (2016) (series)
Hořký svět (2022) (series)
Kristýna Frejová
Czechoslovakia
Best series:
The Fury (2016) (series)
In Treatment (2011) (series)
Chlap (2022) (series)
Irena Máchová
Czechoslovakia
Best series:
Oběti (1999) (series)
Private Traps (2008) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Pavla Vojáčková
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Oběti (1999) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Jan Pavel Filipenský
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Charles II: The Power & the Passion (2003) (series)
Children of Dune (2003) (series)
Jiří Kohout
Czechoslovakia
Best series:
The Line (2017) (series)
Below the Surface (2023) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Tomáš Drápela
Czechoslovakia
Best series:
The King of Sumava (2022) (series)
Četníci z Luhačovic (2017) (series)
Mosaic (2024) (series)
František Skřípek
Czechoslovakia
Best series:
Perly (1978) (series)
Czech Century (2013) (series)
Úsměvy světa (1969) (series)
Pavel Nový
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (series)
Ladislav Frej st.
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Jan Vyskočil
Best series:
The Manor House (2014) (series)
Černé vdovy (2019) (series)
Dvojka na zabití (2021) (series)
Lukáš Rous
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Defender (2021) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Markéta Procházková
Czechoslovakia
Best series:
The Manor House (2014) (series)
Dvojka na zabití (2021) (series)
Krejzovi (2018) (series)