Episodes(34)
-
Rodinná idyla (S02E01)
-
Můj brácha má super bráchu (S02E02)
-
Kdo je kdo? (S02E03)
-
Pokažený dítě (S02E04)
-
Metoda zrcadlení (S02E05)
-
Jsem opravdu vadnej? (S02E06)
-
Aféra s dolarem (S02E07)
-
Želva puk (S02E08)
-
Pod tlakem (S02E09)
-
Bohyně důchodového výměru (S02E10)
-
Pomalé pohyby (S02E11)
-
Mise na Mars (S02E12)
-
Všivá invaze (S02E13)
-
Boj o důvěru (S02E14)
-
Podivný případ se psem (S02E15)
-
Ztracená hrdinka (S02E16)
-
Šťastná rodina (S02E17)
-
Rodina nebo peníze (S02E18)
-
Nejhezčí dárek (S02E19)
-
Dar - nedar (S02E20)
-
Příliš mnoho dětí (S02E21)
-
Šílená fanynka (S02E22)
-
Seznamte se, prosím (S02E23)
-
Kouzelná žába (S02E24)
-
Lidské bingo (S02E25)
-
Mandlová bábovka a nový nápadník (S02E26)
-
Láska je láska (S02E27)
-
Prasátko a prase (S02E28)
-
Sázka je sázka (S02E29)
-
Jede traktor (S02E30)
Cast
Tomáš Dianiška
Czechoslovakia
Best series:
The Line (2017) (series)
World under Head (2017) (series)
The Fury (2016) (series)
Tomáš Borůvka
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Manželská tonutí (1996) (series)
O mě se neboj (2022) (series)
Marek Holý
Czechoslovakia
Ondřej Veselý
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Četníci z Luhačovic (2017) (series)
Martin Zahálka
Czechoslovakia
Best series:
Muž v pozadí (1995) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Yvetta Blanarovičová
Czechoslovakia
Best series:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
The Ambulance (1984) (series)
Pražský písničkář (1997) (series)
Josef Rosen
Best series:
Stairway to Power (2023) (series)
Rédl (2018) (series)
Pouť (2018) (series)
Pavel Řezníček
Czechoslovakia
Best series:
Sense of Tumour (2024) (series)
The Defender (2021) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Regina Řandová
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Sex O'Clock (2023) (series)
Lenka Zbranková
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Morning Glow (2022) (series)
The Manor House (2014) (series)
Andrea Daňková
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Kukačky (2021) (series)
The Line (2017) (series)
Jiří Maryško
Czechoslovakia
Best series:
World under Head (2017) (series)
The Fury (2016) (series)
Volga (2023) (series)
Michal Zelenka
Czechoslovakia
Best series:
Genius (2017) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Martin Ešpandr
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Bohéma (2017) (series)
Linka (2019) (series)
Marcela Nohýnková
Czechoslovakia
Best series:
Muž v pozadí (1995) (series)
Jana Eyrová (1972) (series)
Černí andělé (2001) (series)
Tomáš Magnusek
Czechoslovakia
Best series:
Kriminálka Anděl (2008) (series)
Stopy života (2013) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Simona Vrbická
Czechoslovakia
Best series:
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (series)
The Flying Cestmír (1983) (series)
Bakaláři 1997 (1997) (series)
Anita Ešpandrová
Czechoslovakia
Best series:
Dubbing Street (2018) (series)
I, Mattoni (2016) (series)
Krejzovi (2018) (series)
Ondřej Pech
Czech Republic
Best series:
Světlu vstříc (2018) (series)
Krejzovi (2018) (series)
Slunečná (2020) (series)
Tomáš Löbl
Czechoslovakia
Best series:
Ohnivý kuře (2016) (series)
Krejzovi (2018) (series)