Comedy / Family
Czech Republic,
2005, 6 h 12 min
(Length: 26–27 min)
Directed by:
Miroslav BalajkaCinematography:
Roman PavlíčekCast:
Milena Steinmasslová, Miroslav Noga, Jana Štěpánková, Lubomír Kostelka, Klárka Tláskalová, Marián Beník, Ivana Škarková, Patricie Pagáčová, Jiří Plamínek, Kateřina Pospíšilová, Marie Kadlecová (more)Episodes(14)
-
Jak jsme se vším praštili (S03E01)
-
Jak se Elis postavila globalizaci (S03E02)
-
Jak se v naší rodině rozmohlo kuplířství (S03E03)
-
Jak jsme závodili (S03E04)
-
Jak jsme mechanizovali naši rostlinnou výrobu (S03E05)
-
Jak jsme se stali závisláky (S03E06)
-
Jak jsme se vzbouřili (S03E07)
-
Jak jsme se léčili ze závislosti (S03E08)
-
Jak jsme mamince plnili její sen (S03E09)
-
Jak se nám ztracená dcera navrátila (S03E10)
-
Jak jsme se neodvážili zeptat (S03E11)
-
Jak jsem málem přišel o život (S03E12)
-
Jak jsme se všichni drbali (S03E13)
-
Jak kostky byly vrženy (S03E14)
Cast
Jan Šantroch
Best series:
Ranč U Zelené sedmy (1998) (series)
Lady and the King (2017) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Lenka Foglová
Best series:
Ranč U Zelené sedmy (1998) (series)
Náves (2006) (series)
Příkopy (2007) (series)
Karel Bělohradský
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Arabela (1980) (series)
Otto Lackovič
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
There Were Five of Us (1994) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Marcel Vašinka
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Oldřich Hrůza
Best series:
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Oběti (1999) (series)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (series)
Martin Učík
Czechoslovakia
Best series:
Czech Century (2013) (series)
Chlap (2022) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Bohdan Tůma
Czechoslovakia
Best series:
Největší z Pierotů (1990) (series)
Oběti (1999) (series)
Lucky Four (2024) (series)
Otmar Brancuzský
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Josef Beck
Best series:
Oběti (1999) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Útěk do Budína (2003) (series)
Karel Urbánek
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Ivo Pelant
Czechoslovakia
Best series:
Ranč U Zelené sedmy (1998) (series)
Lucie Březovská
Best series:
Pět mrtvých psů (2016) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Místo nahoře (2004) (series)
Olga Lounová
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (series)
Obchoďák (2012) (series)
Jana Matějcová
Czechoslovakia
Best series:
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (series)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (series)
Hana Doulová-Krobotová
Czechoslovakia
Best series:
Největší z Pierotů (1990) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Zdeňka Keclíková
Best series:
Oběti (1999) (series)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (series)
Ach, ty vraždy! (2010) (series)
Lenka Horáková
Best series:
Z hříček o královnách (1994) (series)
Oběti (1999) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Luděk Žilka
Best series:
Ranč U Zelené sedmy (1998) (series)
Bohéma (2017) (series)
Tátové na tahu (2018) (series)
Dana Špilauer Verzichová
Czechoslovakia
Best series:
Ranč U Zelené sedmy (1998) (series)
Proč bychom se netopili (2009) (series)
Policie Modrava (2011) (series)