Cinematography:
Pavel BerkovičComposer:
Elia CmiralCast:
Hana Vagnerová, Robert Jašków, Jan Kraus, Anna Šišková, Marek Taclík, Jiří Dvořák, Jan Dolanský, Andrea Opavská, Miroslav Táborský, Michal Slaný (more)Episodes(18)
-
Prezident (E01)
-
Veterán (E02)
-
Mezi nácky (E03)
-
Právo na prodej (E04)
-
Fotbalista (E05)
-
Smrt zbrojaře (E06)
-
Trhej (E07)
-
Popel (E08)
-
Chobotnička (E09)
-
Šifra (E10)
-
Plutonium (E11)
-
Svědectví za mřížemi (E12)
-
Vražda v cele (E13)
-
Šancja (E14)
-
Osudová nehoda (E15)
-
Past na vražedkyni (E16)
-
Síla myšlenky (E17)
-
Spravedlnost pro všechny (E18)
Cast
Ján Jackuliak
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Hniezdo (2020) (series)
The Fury (2016) (series)
Radim Fiala
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Czech Century (2013) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Jan Přeučil
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Ctirad Götz
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Major Case Squad (2014) (series)
Actor (2020) (series)
Petr Vršek
Czechoslovakia
Best series:
World under Head (2017) (series)
Labyrint (2015) (series)
Rédl (2018) (series)
Václav Noid Bárta
Czechoslovakia
Best series:
Atentát (2015) (series)
Temný Kraj (2017) (series)
Krejzovi (2018) (series)
Filip Čáp
Czechoslovakia
Best series:
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (series)
Atentát (2015) (series)
Zdeněk Podhůrský
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Tři spory (1981) (series)
Největší z Pierotů (1990) (series)
Václav Chalupa
Czechoslovakia
Václav Neužil ml.
Czechoslovakia
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
sKORO NA mizině (2020) (series)
The Fourth Star (2014) (series)
Jiří Štrébl
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Suspicion (2022) (series)
Actor (2020) (series)
Jiří Holík
Best series:
Atentát (2015) (series)
Dita Hořínková
Czechoslovakia
Best series:
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Hvězdy nad hlavou (2021) (series)
Štěpán Benoni
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Kukačky (2021) (series)
The Sleepers (2019) (series)
Petr Batěk
Czechoslovakia
Best series:
The Fury (2016) (series)
Czech Century (2013) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Andrea Černá
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Bakaláři 1997 (1997) (series)
Manželská tonutí (1996) (series)
Anežka Rusevová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Rabies (2018) (series)
Innocent Lies (2013) (series)
Petr Panzenberger
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Actor (2020) (series)
Tři tygři (2019) (series)
Ivan Shvedoff
Soviet Union
Best series:
Babylon Berlin (2017) (series)
World under Head (2017) (series)
Rabies (2018) (series)
Martin Davídek
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)