Screenplay:
Tomáš Vorel st., Jaroslav Hovorka, Lenka Vychodilová, Václav Koubek, Ondřej Trojan (more)Cast:
Jiří Fero Burda, David Vávra, Lenka Vychodilová, Lubomír Kostelka, Ema Skálová, Eva Holubová, Robert Nebřenský, Lenka Andelová, Tomáš Hanák, Jan Lepšík, Svatava Válová, Václav Koubek, Jiří Dušek (more)Episodes(8)
-
Na krvavé koleno (S01E01)
-
Hostinská (S01E02)
-
Sestry B. (S01E03)
-
Tak dělejte něco! (S01E04)
-
Cesta (S01E05)
-
Já vás chápu, pane prezidente (S01E06)
-
Časem vrah, vrahem čas (S01E07)
-
Postup (S01E08)
Cast
Jiří Fero Burda
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (series)
Fireside Stories (1994) (series)
David Vávra
Czechoslovakia
Best series:
Česká soda (1993) (series)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (series)
Alles Gute (2009) (series)
Lenka Vychodilová
Czechoslovakia
Best series:
Fireside Stories (1994) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Zlatá labuť (2023) (series)
Lubomír Kostelka
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
There Were Five of Us (1994) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Ema Skálová
Austria-Hungary
Best series:
Fireside Stories (1994) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Pan Tau (1971) (series)
Eva Holubová
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Fireside Stories (1994) (series)
Volga (2023) (series)
Robert Nebřenský
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (series)
Sense of Tumour (2024) (series)
Lenka Andelová
Best series:
The Defender (2021) (series)
The Fury (2016) (series)
Fireside Stories (1994) (series)
Tomáš Hanák
Czechoslovakia
Best series:
Česká soda (1993) (series)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (series)
Lost Gate (2012) (series)
Jan Lepšík
Czechoslovakia
Best series:
Czech Century (2013) (series)
Chlap (2022) (series)
Fireside Stories (1994) (series)
Svatava Válová
Best series:
Největší z Pierotů (1990) (series)
Fireside Stories (1994) (series)
Paragrafy na kolech (1984) (series)
Václav Koubek
Czechoslovakia
Best series:
Fireside Stories (1994) (series)
Bakaláři 1997 (1997) (series)
I, Mattoni (2016) (series)
Jiří Dušek
Czechoslovakia
Best series:
Fireside Stories (1994) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Legenda o živých mrtvých (1971) (series)
Miroslav Táborský
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (series)
Škola za školou (1981) (series)
Lumír Tuček
Czechoslovakia
Best series:
Fireside Stories (1994) (series)
Kinetická encyklopedie všehomíra (1998) (series)
Gynekologie 2 (2007) (series)
Bohumil Klepl
Soviet Union
Best series:
Česká soda (1993) (series)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Jan Slovák
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Suspicion (2022) (series)
The Fury (2016) (series)
Monika Načeva
Czechoslovakia
Best series:
Fireside Stories (1994) (series)
Aleš Najbrt
Czechoslovakia
Best series:
Česká soda (1993) (series)
Fireside Stories (1994) (series)
Místo zločinu Plzeň (2015) (series)
Milan Šteindler
Czechoslovakia
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Major Case Squad (2014) (series)
Česká soda (1993) (series)