Directed by:
Jaroslav HanušScreenplay:
Jan MíkaCinematography:
Jan OstenComposer:
Miroslav KořínekCast:
Tomáš Töpfer, Kateřina Macháčková, Kateřina Kaira Hrachovcová, Petr Hradil, Jiřina Jirásková, Vlastimil Brodský, Blanka Bohdanová, Josef Vinklář, Pavel Soukup, Jaroslava Obermaierová (more)Episodes(26)
-
Královské bydlení (S01E01)
-
Rodiče a děti (S01E02)
-
Stěhování (S01E03)
-
Vyhazov (S01E04)
-
Sto padesát metrů čtverečních (S01E05)
-
Podraz (S01E06)
-
Konkurs (S01E07)
-
Klíční kost (S01E08)
-
Facka (S01E09)
-
Návrat ztraceného syna (S01E10)
-
Operace (S01E11)
-
Závěť (S01E12)
-
Čtyřicet plus jedna (S01E13)
-
Školka (S01E14)
-
Trestní oznámení (S01E15)
-
U konce s dechem (S01E16)
-
Ředitelka (S01E17)
-
Havárie (S01E18)
-
Výpověď (S01E19)
-
Svedený a opuštěný (S01E20)
-
Ukazatel směru (S01E21)
-
Neposkvrněné početí (S01E22)
-
Přemysl Otakar II. (S01E23)
-
Host do domu (S01E24)
-
Kdo s koho (S01E25)
-
Konečně začátek (S01E26)
Cast
Miloslav Kopečný
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Černí andělé (2001) (series)
Život na zámku (1995) (series)
Petr Šimák
Best series:
Třetí patro (1985) (series)
Život na zámku (1995) (series)
Jan Španbauer
Czechoslovakia
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
#martyisdead (2019) (series)
World under Head (2017) (series)
Vít Pešina
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (series)
F. L. Věk (1970) (series)
Libuše Švormová
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Byl jednou jeden dům (1974) (series)
Kukačky (2021) (series)
Stella Zázvorková
Czechoslovakia
Best series:
Zahrada (1974) (series)
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Vendula Křížová
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (series)
Petr Skarke
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Arabela (1980) (series)
Jaroslava Stránská
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Život na zámku (1995) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Petr Křiváček
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Pražský písničkář (1997) (series)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (series)
Agentura Puzzle (2004) (series)
Eva Brožková
Czechoslovakia
Best series:
Hospital at the End of the City (1977) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Úsměvy světa (1969) (series)
Jiří Lábus
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Česká soda (1993) (series)
Arabela (1980) (series)
Miriam Hynková
Czechoslovakia
Best series:
Úsměvy světa (1969) (series)
Hostinec „U koťátek“ (1971) (series)
My z konce světa (1975) (series)
Jaroslav Moučka
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Taková normální rodinka (1971) (series)
Byli jednou dva písaři (1972) (series)
Václav Vydra nejml.
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Eliška Kasanová
Czechoslovakia
Best series:
Místo nahoře (2004) (series)
To jsem z toho jelen (2000) (series)
Život na zámku (1995) (series)
Martin Dejdar
Czechoslovakia
Best series:
The Octopus (1984) (series)
Cosmic (2016) (series)
Czech Century (2013) (series)
Alena Procházková
Czechoslovakia
Best series:
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Arabela (1980) (series)
The Visitors (1983) (series)
Svatopluk Matyáš
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Ctná paní Lucie (1972) (series)
Der Ochsenkrieg (1987) (series)
Věra Nováková
Czechoslovakia
Best series:
Největší z Pierotů (1990) (series)
Safari (1986) (series)
She Fell from the Sky (1978) (series)