Czech Republic,
2021, 7 h 41 min
(Length: 52–60 min)
Directed by:
Filip RenčScreenplay:
Petr HudskýCinematography:
Petr HojdaComposer:
Patrick Neil DoyleCast:
Jitka Čvančarová, Jiří Dvořák, Michal Isteník, Petra Bučková, Jana Švandová, Jan Vlasák, Karel Heřmánek ml., Pavel Kříž, Gabriela Štefanová, Štěpán Tuček (more)Episodes(8)
-
Hlava Medúzy (E01)
-
Vykročení do života (E02)
-
Smrt na zámku (E03)
-
Dům na konci ulice (E04)
-
Královny krásy (E05)
-
Tajemství umírajícího lesa (E06)
-
Krev na stříbrném plátně (E07)
-
Kalich hořkosti (E08)
Cast
Marie Renčová Kružíková
Czechoslovakia
Best series:
Sever (2019) (series)
Polda (2016) (series)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (series)
Klára Apolenářová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Labyrint (2015) (series)
Private Traps (2008) (series)
Michal Bumbálek
Czechoslovakia
Best series:
Labyrint (2015) (series)
Největší z Pierotů (1990) (series)
Neviditelní (2014) (series)
Vojtěch Blahuta
Best series:
Četníci z Luhačovic (2017) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Specialisté (2017) (series)
Nhung Dang
Best series:
Hlava Medúzy (2021) (series)
Gabriela Farr
Best series:
A Small Light (2023) (series)
Chlap (2022) (series)
Sever (2019) (series)
Vojtěch Hrabák
Czech Republic
Best series:
The Fury (2016) (series)
Good Morning, Brno! (2023) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Mário Kubec
Czechoslovakia
Best series:
Muž v pozadí (1995) (series)
Czech Century (2013) (series)
Černí andělé (2001) (series)
Milan Němec
Czechoslovakia
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Actor (2020) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Michal Pazderka
Czech Republic
Best series:
Volga (2023) (series)
Iveta (2022) (series)
Pan profesor (2021) (series)
Zdeněk Vencl
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Černí andělé (2001) (series)
Sebastian Pöthe
Best series:
The Defender (2021) (series)
Osada (2021) (series)
Bananas (2023) (series)
Richard Stanke
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Kancelář Blaník (2014) (series)
Alžbetin dvor (1986) (series)
Eva Vrbková
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Petr Halberstadt
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Mammon (2015) (series)
Andrea Hodíková
Czech Republic
Best series:
Specialisté (2017) (series)
Hlava Medúzy (2021) (series)
Whisper Naked Shadow (2019) (series)
Ondřej Kokorský
Czechoslovakia
Best series:
Labyrint (2015) (series)
Good Morning, Brno! (2023) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Kateřina Jebavá
Czechoslovakia
Best series:
Labyrint (2015) (series)
Sex O'Clock (2023) (series)
Volga (2023) (series)
Josef Jurásek
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Kosmix (2020) (series)
Labyrint (2015) (series)
Miroslav Maršálek
Best series:
Doktor Martin (2015) (series)
Hlava Medúzy (2021) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)