Poland,
(2023–2024), 48 h 47 min
(Length: 22–24 min)
Episodes(127)
-
Zaklinaczka koni (S11E31)
-
Kłamać trzeba umieć (S11E32)
-
Mr and Mrs Góra (S11E33)
-
Problemy z owadami (S11E34)
-
Zatrute związki (S11E35)
-
Ojciec chrzestny (S11E36)
-
Wyścig z czasem (S11E37)
-
Gdzie jest Benio? (S11E38)
-
Mowa ciała (S11E39)
-
Egzamin dojrzałości (S11E40)
-
Miłość bywa głupia (S11E41)
-
Ślady ojców (S11E42)
-
Orientalny ekspres (S11E43)
-
Zabawna sytuacja (S11E44)
-
Gambit (S11E45)
-
Sercowe sprawy (S11E46)
-
Dziadek (S11E47)
-
Błękitna róża (S11E48)
-
Śpiące królewny (S11E49)
-
Stara miłość (S11E50)
-
Ojcowie i matki (S11E51)
-
Flirciarz (S11E52)
-
Karetka do złamanego serca (S11E53)
-
Horror (S11E54)
-
Klin klinem (S11E55)
-
Poród Nowego (S11E56)
-
Serce nie sługa (S11E57)
-
Nie odchodź (S11E58)
-
Różne punkty widzenia (S11E59)
-
Figa z makiem (S11E60)
Cast
Andrzej Michalski
Best series:
Druga szansa (2016) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Filip Chiniewicz
Best series:
Rodzinka.pl (2011) (series)
Lekarze (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Anna Maria Chrostowska
Poland
Best series:
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Grzegorz Kulikowski
Poland
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
Lekarze (2012) (series)
Naznaczony (2009) (series)
Katarzyna Traczyńska
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Sandra Obrębska
Poland
Andrzej Baranowski
Best series:
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Małgorzata Then
Best series:
M jak miłość (2000) (series)
Maria Kowalik
Poland
Best series:
Planeta Singli. Osiem historii (2021) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Jacek Pulanecki
Best series:
Signs (2018) (series)
Lekarze (2012) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Grzegorz Grzywacz
Poland
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Plebania (2000) (series)
Agata Jakoniuk
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Magdalena Glapińska
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Plebania (2000) (series)
Julia Jasińska
Best series:
The Teach (2016) (series)
Helena Chorzelska
Best series:
Czarne lusterko (2018) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)