Poland,
(2023–2024), 48 h 47 min
(Length: 22–24 min)
Episodes(127)
-
Stażysta (S11E61)
-
Kochane dzieci (S11E62)
-
Latający książę (S11E63)
-
Ostatni taniec (S11E64)
-
Walcz, przyjacielu! (S11E65)
-
Stan umysłu (S11E66)
-
Britney Paradise (S11E67)
-
Nie ma tego złego (S11E68)
-
Rola życia (S11E69)
-
Burza mózgów i nie tylko (S11E70)
-
Tak wygrać, to jak przegrać (S11E71)
-
Co się dzieje z tymi matkami? (S11E72)
-
Boomerzy nie płaczą (S11E73)
-
Charakterna maniura (S11E74)
-
Mylne wrażenie (S11E75)
-
Siłaczka (S11E76)
-
Pojedynek na szosie (S11E77)
-
Koty i psy (S11E78)
-
Carpe diem (S11E79)
-
Miłość, ryba i NZK (S11E80)
-
I co teraz? (S11E81)
-
Ognisty pad thai (S11E82)
-
Pozwólcie kochać (S11E83)
-
Ojciec chrzestny II (S11E84)
-
Retrogradacja (S11E85)
-
Zazdrość i medycyna (S11E86)
-
Zakleszczony w piątku (S11E87)
-
Ślub Zdzisia (S11E88)
-
W godzinę skończył się świat (S11E89)
-
Rodzinny galimatias (S11E90)
Cast
Andrzej Michalski
Best series:
Druga szansa (2016) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Filip Chiniewicz
Best series:
Rodzinka.pl (2011) (series)
Lekarze (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Anna Maria Chrostowska
Poland
Best series:
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Grzegorz Kulikowski
Poland
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
Lekarze (2012) (series)
Naznaczony (2009) (series)
Katarzyna Traczyńska
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Sandra Obrębska
Poland
Andrzej Baranowski
Best series:
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Małgorzata Then
Best series:
M jak miłość (2000) (series)
Maria Kowalik
Poland
Best series:
The Green Glove Gang (2022) (series)
Planeta Singli. Osiem historii (2021) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Jacek Pulanecki
Best series:
Signs (2018) (series)
Lekarze (2012) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Grzegorz Grzywacz
Poland
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Plebania (2000) (series)
Agata Jakoniuk
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Magdalena Glapińska
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Plebania (2000) (series)
Julia Jasińska
Best series:
The Teach (2016) (series)
Helena Chorzelska
Best series:
Czarne lusterko (2018) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)