Povstalecká história
Directed by:
Andrej LettrichCinematography:
Tibor BiathComposer:
Svetozár StračinaCast:
Štefan Kvietik, Emília Vášáryová, Július Vašek, Michal Gučík, Dušan Jamrich, Květa Fialová, Karol Machata, Ivona Krajčovičová, Deana Horváthová-Jakubisková, Štefan Bučko, Juraj Slezáček (more)Cast
Maroš Kramár
Czechoslovakia
Best series:
The Line (2017) (series)
Alžbetin dvor (1986) (series)
Život bez konca (1982) (series)
Dušan Tarageľ
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Nepokojná láska (1975) (series)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (series)
Ján Mildner
Czechoslovakia
Best series:
Tisícročná včela (1983) (series)
Jedenáste prikázanie (1977) (series)
Miesto v dome (1976) (series)
Eliška Nosáľová
Czechoslovakia
Best series:
Povstalecká história (1984) (series)
Chlap v dome (1986) (series)
V službách zákona (1983) (series)
Beata Znaková-Drotárová
Czechoslovakia
Best series:
Parížski mohykáni (1971) (series)
Na baňu klopajú (1981) (series)
Bocianie hniezdo (1981) (series)
Jozef Vajda
Czechoslovakia
Best series:
Alžbetin dvor (1986) (series)
Za sklom (2016) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Bronislav Križan
Slovak state
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Naši synovia (1975) (series)
V tieni vlkov (1971) (series)
Vlasta Žehrová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Oběti (1999) (series)
Tomáš Žilinčík
Slovak state
Best series:
Nepokojná láska (1975) (series)
Der Ochsenkrieg (1987) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Ľubo Roman
Slovak state
Best series:
Nech žije deduško (1978) (series)
Zrkadlo občana Pokorného (1967) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Jozef Krivička
Czechoslovakia
Best series:
Alžbetin dvor (1986) (series)
Povstalecká história (1984) (series)
Vynálezy hodinára Aurela (1984) (series)
Gustáv Herényi
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Detektív Karol (1981) (series)
Materské znamienko (1985) (series)
Miroslav Noga
Czechoslovakia
Best series:
Česká soda (1993) (series)
Vianočné rozprávanie (1996) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Zuzana Skopálová
Czechoslovakia
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Dnes večer hrám ja (1988) (series)
Denisa Dér
Czechoslovakia
Best series:
Povstalecká história (1984) (series)
Róbert Kováč
Best series:
Povstalecká história (1984) (series)
Magdaléna Mižičková
Best series:
Povstalecká história (1984) (series)
Dušan Adamec
Best series:
Povstalecká história (1984) (series)
Mikuláš Huba (narrator)
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Naši synovia (1975) (series)
V tieni vlkov (1971) (series)
Marek Ťapák
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Alžbetin dvor (1986) (series)
Czech Century (2013) (series)