Directed by:
Jaroslav SoukupScreenplay:
Jaroslav SoukupCinematography:
Richard ValentaComposer:
Zdeněk BartákCast:
Radoslav Brzobohatý, Štefan Kvietik, Petr Kostka, František Němec, Josef Abrhám, Vilém Besser, Radovan Lukavský, Vladimír Brabec, Svatopluk Matyáš (more)Cast
Gustav Opočenský
Czechoslovakia
Best movies:
Witchhammer (1969)
The Ear (1970)
Funeral Ceremonies (1969)
Lena Birková
Soviet Union
Best movies:
Jára Cimrman Lying, Sleeping (1983)
Kolya (1996)
Adela Has Not Had Her Supper Yet (1978)
Karel Vochoč
Czechoslovakia
Best movies:
All My Compatriots (1968)
Návštěva z vesmíru (1977) (TV movie)
Kamenný řád (1975) (series)
Jiří Tomek
Czechoslovakia
Best movies:
All My Compatriots (1968)
Cops and Robbers (2001) (series)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (TV movie)
Alexej Gsöllhofer
Czechoslovakia
Best movies:
Love Between the Raindrops (1979)
Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert (1976) (TV movie)
Záchvěv strachu (1984)
Jaromíra Mílová
Czechoslovakia
Best movies:
Sluha dvou pánů (2010) (theatrical recording)
One Life (2023)
The Defender (2021) (series)
Kateřina Lírová
Czechoslovakia
Best movies:
All Quiet on the Western Front (1979) (TV movie)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Záchvěv strachu (1984)
Antonín Brtoun
Czechoslovakia
Best movies:
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Záchvěv strachu (1984)
Veronika (1985)
Soňa Dvořáková
Best movies:
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (TV movie)
Záchvěv strachu (1984)
Opory společnosti (1972) (TV movie)
Petr Oliva
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
The Assassination (1964)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (TV movie)
Záchvěv strachu (1984)
Věra Kubánková
Czechoslovakia
Best movies:
Fantastic Planet (1973)
Válka vypukne po přestávce (1978) (theatrical recording)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Zdeněk Ornest
Czechoslovakia
Best movies:
Věc Makropulos (1970) (theatrical recording)
Pozor, vizita! (1981)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Josef Patočka
Austria-Hungary
Best movies:
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Věc Makropulos (1970) (theatrical recording)
Bohuslav Ličman
Czechoslovakia
Best movies:
On the Trail of Blood (1969)
Sekal Has to Die (1998)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (TV movie)
František Švihlík
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Smutek sluší Elektře (1991) (theatrical recording)
Cops and Robbers (2001) (series)
Man versus Ruin (1989)
Stanislav Oubram
Czechoslovakia
Best movies:
Give the Devil His Due (1984)
Záchvěv strachu (1984)
Muž přes palubu (1980)
Karel Šebesta
Czechoslovakia
Best movies:
Poslední dopis (1973) (TV movie)
Půlpenny (1974) (TV movie)
Záchvěv strachu (1984)
Jana Kubátová
Czechoslovakia
Best movies:
S tvojí dcerou ne (1997) (theatrical recording)
Celebrity s. r. o. (2007) (theatrical recording)
Rédl (2018) (series)
Erich Fichtner
Best movies:
Marecek, Pass Me the Pen! (1976)
The Cremator (1968)
Ball Lightning (1978)