Czech Republic,
(2020–2021), 74 h 38 min
(Length: 55–66 min)
Episodes(78)
-
Vítej na palubě (E01)
-
Výpověď (E02)
-
V tom se nepletu (E03)
-
Doktor je doktor a sestra je sestra (E04)
-
Jako lev v kleci (E05)
-
Aréna smrti (E06)
-
Škola volá (E07)
-
Setrvalý stav (E08)
-
Tajemství mokřadu (E09)
-
Danyho andílci (E10)
-
Víkendová akce (E11)
-
Syn je syn (E12)
-
Autor neznámý (E13)
-
Rande s nepřítelem (E14)
-
Záhada ztraceného doktora (E15)
-
Výbuch (E16)
-
Krajina po výbuchu (E17)
-
Věř mi! (E18)
-
Zkusit se má všechno (E19)
-
Kyklop kouli koulí (E20)
-
Srdeční záležitosti (E21)
-
Bobova speciální nabídka (E22)
-
Dvakrát poprvé (E23)
-
Jízdenka do Švédska (E24)
-
Kateřinka (E25)
-
Velká sláva (E26)
-
S tím se smiř (E27)
-
Dilema doktora Hofbauera (E28)
-
Anonym (E29)
-
Sex, násilí, drogy (E30)
Cast
Jakub Chromeček
Czechoslovakia
Best series:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Below the Surface (2023) (series)
Horákovi (2006) (series)
Hana Briešťanská
Czechoslovakia
Best series:
Labyrint (2015) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Hlava Medúzy (2021) (series)
Marie Fajtová
Czechoslovakia
Best series:
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Richard Liberda
Best series:
Stíny v mlze (2022) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Kryštof Grygar
Czech Republic
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Četníci z Luhačovic (2017) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Monika Doležalová
Best series:
Ohnivý kuře (2016) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Petr Houska
Best series:
Stíny v mlze (2022) (series)
Strážce duší (2005) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Anna Jiřina Daňhelová
Best series:
Polda (2016) (series)
Professor T. (2018) (series)
The Zodiac Murders (2015) (series)
Kateřina Brožová
Czechoslovakia
Best series:
Z hříček o královnách (1994) (series)
L'Affaire Dreyfus (1994) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Josef Kundera
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Labyrint (2015) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Tomáš Krejčí
Czechoslovakia
Best series:
Specialisté (2017) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Anna Besserová
Best series:
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Josef Kuhn
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (series)
Aleš Horák
Best series:
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Tomáš Hron
Best series:
Odznak Vysočina (2022) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Ulice (2005) (series)
Kristýna Synková
Best series:
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Ivo Šmoldas
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Nejlepší trapasy (2013) (series)
Mazalové (2014) (series)
Jiří Weingärtner
Best series:
Knightfall (2017) (series)
Bananas (2023) (series)
The Lens (2014) (series)
Marie Švestková
Best series:
Mordparta (2016) (series)
Specialisté (2017) (series)
Místo zločinu Plzeň (2015) (series)
Tomáš Weber
Best series:
Vedlejší produkt (2024) (series)
Iveta (2022) (series)
Specialisté (2017) (series)