Czech Republic,
(2020–2021), 74 h 38 min
(Length: 55–66 min)
Episodes(78)
-
Vítej na palubě (E01)
-
Výpověď (E02)
-
V tom se nepletu (E03)
-
Doktor je doktor a sestra je sestra (E04)
-
Jako lev v kleci (E05)
-
Aréna smrti (E06)
-
Škola volá (E07)
-
Setrvalý stav (E08)
-
Tajemství mokřadu (E09)
-
Danyho andílci (E10)
-
Víkendová akce (E11)
-
Syn je syn (E12)
-
Autor neznámý (E13)
-
Rande s nepřítelem (E14)
-
Záhada ztraceného doktora (E15)
-
Výbuch (E16)
-
Krajina po výbuchu (E17)
-
Věř mi! (E18)
-
Zkusit se má všechno (E19)
-
Kyklop kouli koulí (E20)
-
Srdeční záležitosti (E21)
-
Bobova speciální nabídka (E22)
-
Dvakrát poprvé (E23)
-
Jízdenka do Švédska (E24)
-
Kateřinka (E25)
-
Velká sláva (E26)
-
S tím se smiř (E27)
-
Dilema doktora Hofbauera (E28)
-
Anonym (E29)
-
Sex, násilí, drogy (E30)
Cast
Jakub Nemčok
Czech Republic
Best series:
#martyisdead (2019) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Little Garden Under the Stars (2017) (series)
Dana Poláková
Best series:
Večery Analogonu (2002) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Fireflies (1995) (series)
Tomáš Měcháček
Czechoslovakia
Best series:
The Line (2017) (series)
World under Head (2017) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Božena Osvaldová
Best series:
Nineties (2022) (series)
Specialisté (2017) (series)
Na vlnách Jadranu (2023) (series)
William Valerián
Czechoslovakia
Best series:
Genius (2017) (series)
Carnival Row (2019) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Herbert Heissler
Czechoslovakia
Best series:
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Jaroslav Krejčí
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
V.I.P. vraždy (2016) (series)
Martin Bednár
Slovakia
Best series:
Polda (2016) (series)
Výnimočná Nikol (2022) (series)
Prázdniny (2017) (series)
Marek Matoušek
Best series:
Jane the Virgin (2014) (series)
Crossing Lines (2013) (series)
The Lens (2014) (series)
Jiří Šeda
Best series:
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Slunečná (2020) (series)
Tomáš Juřička
Czechoslovakia
Best series:
Co teď a co potom? (1991) (series)
Monsters of the Shore (2019) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Zuzana Zvoníčková
Best series:
The Fury (2016) (series)
Charité (2017) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Jiří Šafránek
Czechoslovakia
Best series:
Bananas (2023) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Eliška Pousková
Best series:
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
The Zoo (2022) (series)
Tereza Nekudová
Czechoslovakia
Best series:
The Fury (2016) (series)
Volga (2023) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Eliška Ochmanová
Czechoslovakia
Best series:
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Jan Sekera
Czechoslovakia
Best series:
The Manor House (2014) (series)
My všichni školou povinní (1984) (series)
Boží mlýny (2021) (series)
Jan Kuželka
Czechoslovakia
Best series:
Chalupáři (1975) (series)
Arabela (1980) (series)
The Visitors (1983) (series)
Ivo Šorman
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Strážce duší (2005) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Lucie Vopatová
Czechoslovakia
Best series:
Chlap (2022) (series)
Morning Glow (2022) (series)
Bohéma (2017) (series)