Czech Republic,
(2020–2021), 74 h 38 min
(Length: 55–66 min)
Episodes(78)
-
Potřebuješ ochranku (E31)
-
Kdo se bojí na ples (E32)
-
Naďa klade past (E33)
-
Smíšené pocity (E34)
-
Krtek (E35)
-
Ženská řešení (E36)
-
Mafián vs. famílie (E37)
-
Mateřské znaménko (E38)
-
Máma z basy (E39)
-
V rámci možností (E40)
-
Kdo je tady hvězda? (E41)
-
Spravedlnost jako větrník (E42)
-
Nevěsta na útěku (E43)
-
Slova nejsou všechno (E44)
-
Zachraňte Lukáše Hartmana (E45)
-
Kvůli tobě (E46)
-
Chata je lék (E47)
-
Výtah, ledovec a klíčenka (E48)
-
Chaloupka strýčka Toma (E49)
-
Budeme jen kamarádi (E50)
-
Otec a matka (E51)
-
Neboj se a věř mi (E52)
-
Tři jména (E53)
-
Třetí koleno (E54)
-
Jizva krásné doktorky (E55)
-
Vakcína lží (E56)
-
Matka na scéně (E57)
-
Vůbec žádný plány (E58)
-
Volá Londýn (E59)
-
Faul na domácím hřišti (E60)
Cast
Jakub Nemčok
Czech Republic
Best series:
#martyisdead (2019) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Little Garden Under the Stars (2017) (series)
Dana Poláková
Best series:
Večery Analogonu (2002) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Fireflies (1995) (series)
Tomáš Měcháček
Czechoslovakia
Best series:
The Line (2017) (series)
World under Head (2017) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Božena Osvaldová
Best series:
Nineties (2022) (series)
Specialisté (2017) (series)
Na vlnách Jadranu (2023) (series)
William Valerián
Czechoslovakia
Best series:
Genius (2017) (series)
Carnival Row (2019) (series)
Policie Modrava (2011) (series)
Herbert Heissler
Czechoslovakia
Best series:
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Jaroslav Krejčí
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
V.I.P. vraždy (2016) (series)
Martin Bednár
Slovakia
Best series:
Polda (2016) (series)
Výnimočná Nikol (2022) (series)
Prázdniny (2017) (series)
Marek Matoušek
Best series:
Jane the Virgin (2014) (series)
Crossing Lines (2013) (series)
The Lens (2014) (series)
Jiří Šeda
Best series:
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Slunečná (2020) (series)
Tomáš Juřička
Czechoslovakia
Best series:
Co teď a co potom? (1991) (series)
Monsters of the Shore (2019) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Zuzana Zvoníčková
Best series:
The Fury (2016) (series)
Charité (2017) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Jiří Šafránek
Czechoslovakia
Best series:
Bananas (2023) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Eliška Pousková
Best series:
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
The Zoo (2022) (series)
Tereza Nekudová
Czechoslovakia
Best series:
The Fury (2016) (series)
Volga (2023) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Eliška Ochmanová
Czechoslovakia
Best series:
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Jan Sekera
Czechoslovakia
Best series:
The Manor House (2014) (series)
My všichni školou povinní (1984) (series)
Boží mlýny (2021) (series)
Jan Kuželka
Czechoslovakia
Best series:
Chalupáři (1975) (series)
Arabela (1980) (series)
The Visitors (1983) (series)
Ivo Šorman
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Strážce duší (2005) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Lucie Vopatová
Czechoslovakia
Best series:
Chlap (2022) (series)
Morning Glow (2022) (series)
Bohéma (2017) (series)