Poland,
2005, 20 h
(Length: 30 min)
Episodes(40)
-
Przepowiednia (E01)
-
Przed burzą (E02)
-
Wybuch (E03)
-
Na komisariacie (E04)
-
Pytania bez odpowiedzi (E05)
-
W gąszczu niejasności (E06)
-
Osaczone (E07)
-
Prawda czy fałsz (E08)
-
Pożegnanie (E09)
-
Podejrzenia (E10)
-
Spotkanie (E11)
-
Linia życia (E12)
-
Zauroczenie (E13)
-
Musimy trzymać się razem (E14)
-
Wernisaż (E15)
-
Wizje i urojenia (E16)
-
Nie powinno tak być (E17)
-
Ucho tygrysa (E18)
-
Toksyczne odwiedziny (E19)
-
Wstrząs (E20)
-
W pajęczynie hipotez (E21)
-
Uśmiech proszę (E22)
-
Zupełnie niemożliwe (E23)
-
Każdy jest księżycem (E24)
-
Dzień, którego nie ma (E25)
-
Drugie dno (E26)
-
Dwugłowy pies (E27)
-
Proszę być dobrej myśli (E28)
-
Musisz żyć (E29)
-
Niezgoda na przeznaczenie (E30)
Cast
Sambor Czarnota
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Witold Dębicki
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
The Border (2014) (series)
Robert Dudzik
Poland
Włodzimierz Dyła
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
The Hexer (2002) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Przemysław Feliński
Best series:
The Magic Tree (2003) (series)
Piotr Gasowski
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
The Magic Tree (2003) (series)
The Pleasure Principle (2019) (series)
Tomasz Gęsikowski
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Druga szansa (2016) (series)
Jacek Grondowy
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Belle Époque (2017) (series)
Andrzej Hrydzewicz
Poland
Best series:
Dlouhá bílá stopa (1982) (series)
Anna Iberszer
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Andrzej Jakubczyk
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Wojciech Kalwat
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Naznaczony (2009) (series)
Zina Kerste
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
The Teach (2016) (series)
Lekarze (2012) (series)
Kamil Klier
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Paweł Królikowski
Poland
Best series:
The Teach (2016) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Druga szansa (2016) (series)
Igor Kujawski
Poland
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
Kruk (2018) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Marcin Kwaśny
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)