Czech Republic,
2021, 10 h 40 min
(Length: 60–68 min)
Episodes(10)
-
Slabý kus (E01)
-
Vražda vychovatelky (E02)
-
Andílek (E03)
-
Mužská záležitost (E04)
-
Džungle před tabulí (E05)
-
Veřejný nepřítel (E06)
-
Vrabčák (E07)
-
Ahoj tati (E08)
-
Hidžáb (E09)
-
Tichá dohoda (E10)
Cast
Kateřina Holánová
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Eva Leinweberová
Czechoslovakia
Best series:
Večery Analogonu (2002) (series)
The Defender (2021) (series)
Rabies (2018) (series)
Vladimír Hauser
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Kosmix (2020) (series)
Marsell Bendig
Czech Republic
Best series:
The Defender (2021) (series)
Bananas (2023) (series)
Iveta (2021) (series)
Daniel Žižka
Best series:
The Defender (2021) (series)
Občanka (2019) (series)
Špunti na cestě (2022) (series)
Tobiáš Rímský
Best series:
The Defender (2021) (series)
World under Head (2017) (series)
Doktor Martin (2015) (series)
Gabriela Štefanová
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
The Defender (2021) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Martin Havelka
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Rabies (2018) (series)
Petr Prokeš
Best series:
The Defender (2021) (series)
Line of Separation (2015) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Zdeněk Godla
Czechoslovakia
Best series:
MOST! (2019) (series)
The Defender (2021) (series)
The Fury (2016) (series)
Jana Vaculíková
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
O mě se neboj (2022) (series)
Dominik Teleky
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Labyrint (2015) (series)
Good Morning, Brno! (2023) (series)
Mária Zajacová
Best series:
The Defender (2021) (series)
The Fury (2016) (series)
Rats (2020) (series)
David Ištok
Best series:
The Defender (2021) (series)
Michaela Foitová
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Specialisté (2017) (series)
Anatomie života (2021) (series)
Taťána Janevová
Best series:
The Defender (2021) (series)
The King of Sumava (2022) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Linda Boubínová
Best series:
The Defender (2021) (series)
Šéfka (2022) (series)
Sarah Haváčová
Czechoslovakia
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Major Case Squad (2014) (series)
The Defender (2021) (series)
Ondřej Malý
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Nineties (2022) (series)
The Defender (2021) (series)
Regina Rázlová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Defender (2021) (series)
Alexandr Dumas starší (1970) (series)