Family
Poland,
(2004–2005), 35 h 42 min
(Length: 23–25 min)
Screenplay:
Jan PurzyckiComposer:
Krzesimir DębskiCast:
Magdalena Stuzynska, Jerzy Turek, Malgorzata Zajaczkowska, Kazimierz Orzechowski, Anna Milewska, Monika Stefaniak, Radosław Elis, Leszek Teleszyński, Jan Monczka, Anna Przybylska, Pawel Wawrzecki (more)Episodes(89)
-
Dwa listy (S09E01)
-
Powrót Zenka z Europy (S09E02)
-
Panna z dobrego domu (S09E03)
-
Mieszkanie - obiekt policyjny (S09E04)
-
Feministka w kąpieli (S09E05)
-
Za marzenia trzeba płacić (S09E06)
-
Kto molestuje Marylkę? (S09E07)
-
Tajemnica (S09E08)
-
On tu jest (S09E09)
-
Tajemnicza bielizna (S09E10)
-
Nowe formy ludzkiej solidarności (S09E11)
-
Ślad po zawale (S09E12)
-
Kto jest najważniejszy we wsi (S09E13)
-
Dla dobra listonosza (S09E14)
-
Ostatni pocałunek (S09E15)
-
Ślub Kleczkowskiej (S09E16)
-
Młoda para (S09E17)
-
Donos na komendanta (S09E18)
-
Pies na tropie (S09E19)
-
Tajemniczy wędrowiec (S09E20)
-
Andrzej Złotopolski (S09E21)
-
Brak chemii (S09E22)
-
Diabeł ogonem machał (S09E23)
-
Emil znikł (S09E24)
-
Koszt dobrych uczynków (S09E25)
-
Witaj w domu (S09E26)
-
Nowy brat (S09E27)
-
Szanse senatora (S09E28)
-
Pośrednik (S09E29)
-
Moda na Magdę (S09E30)
Cast
Magdalena Stuzynska
Poland
Best series:
Rodzinka.pl (2011) (series)
Tatort (1970) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Jerzy Turek
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
The Decalogue (1989) (series)
Janosik (1973) (series)
Malgorzata Zajaczkowska
Poland
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
Kruk (2018) (series)
All My Children (1970) (series)
Kazimierz Orzechowski
Poland
Anna Milewska
Poland
Best series:
Dziewczyna i chłopak (1977) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Monika Stefaniak
Poland
Best series:
M jak miłość (2000) (series)
Radosław Elis
Poland
Leszek Teleszyński
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Jan Monczka
Czechoslovakia
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Skazana (2021) (series)
Stairway to Power (2023) (series)
Anna Przybylska
Poland
Best series:
Lekarze (2012) (series)
Pawel Wawrzecki
Poland
Adam Dzienis
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Plebania (2000) (series)
Paulina Kinaszewska
Poland
Best series:
Plebania (2000) (series)
Aleksiej Awdiejew
Soviet Union
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Leon Niemczyk
Poland
Best series:
Archiv des Todes (1980) (series)
Spellbinder (1995) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Grzegorz Komendarek
Poland
Best series:
Rodzinka.pl (2011) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Malgorzata Rozniatowska
Poland
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
The Decalogue (1989) (series)
1983 (2018) (series)
Jerzy Lapinski
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Marek Siudym
Poland
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
Przygody psa Cywila (1970) (series)
Lekarze (2012) (series)