Fairytale
Czech Republic,
2006, 57 min
Directed by:
Jaroslav HanušScreenplay:
Anna JuráskováCinematography:
Petr PolákComposer:
Petr HapkaCast:
Marie Doležalová, Miroslav Táborský, Kryštof Hádek, Pavel Trávníček, Ljuba Krbová, Jitka Molavcová, Jan Jiráň, Jaroslava Kretschmerová, Lubomír Kostelka, Vlastimil Zavřel, Jiří Knot (more)Cast
Marie Doležalová
Czechoslovakia
Best movies:
Tři holky jako květ (2014) (theatrical recording)
Šejdrem (2008) (TV movie)
Princess and the Scribe (2014) (TV movie)
Miroslav Táborský
Czechoslovakia
Best movies:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (theatrical recording)
Soudné sestry (2007) (theatrical recording)
Kolya (1996)
Kryštof Hádek
Czechoslovakia
Best movies:
Tony, Shelly and the Magic Light (2023)
Dark Blue World (2001)
The Cage (2019) (TV movie)
Pavel Trávníček
Czechoslovakia
Best movies:
Three Wishes for Cinderella (1973)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Ljuba Krbová
Czechoslovakia
Best movies:
Major Case Squad (2014) (series)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Tři spory (1981) (series)
Jitka Molavcová
Czechoslovakia
Best movies:
Amadeus (1984)
Larks on a String (1969)
Michal Tučný - Fidlej a hraj (2008) (video compilation)
Jan Jiráň
Czechoslovakia
Best movies:
Praha stověžatá (2016) (theatrical recording)
Sebevrah (1989) (theatrical recording)
Vraždy a něžnosti (1999) (TV movie)
Jaroslava Kretschmerová
Czechoslovakia
Best movies:
Give the Devil His Due (1984)
Jára Cimrman Lying, Sleeping (1983)
Run, Waiter, Run! (1980)
Lubomír Kostelka
Czechoslovakia
Best movies:
Těžká Barbora (1960) (theatrical recording)
Balada z hadrů (1960) (theatrical recording)
All My Compatriots (1968)
Vlastimil Zavřel
Czechoslovakia
Best movies:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (theatrical recording)
Soudné sestry (2007) (theatrical recording)
Jára Cimrman Lying, Sleeping (1983)
Jiří Knot
Czechoslovakia
Best movies:
Run, Waiter, Run! (1980)
Forbidden Dreams (1986)
Dissolved and Effused (1984)
Miriam Kantorková
Czechoslovakia
Best movies:
Witchhammer (1969)
Kam slunce nechodí... (1971) (TV movie)
The Girl on the Broomstick (1971)
Radana Herrmannová
Best movies:
Nezvěstný (2003) (TV movie)
The Rebels (2001)
Sama v čase normálnosti (2010) (TV movie)
Pavel Nový
Czechoslovakia
Best movies:
Amadeus (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (TV movie)
I Enjoy the World with You (1982)
Blanka Zdichyncová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
The Abstainer (2019)
Ruth to vidí jinak (2004) (TV movie)
Eliška a Damián (2023) (series)