Directed by:
Jaroslav BrabecCinematography:
Petr KoblovskýComposer:
Jan JirásekCast:
Josef Abrhám, Jana Hlaváčová, Lenka Vlasáková, Andrea Elsnerová, Zuzana Bydžovská, Vladimír Dlouhý, Jiří Langmajer, Richard Krajčo, Zuzana Vejvodová, Vlasta Chramostová, Josef Vinklář (more)Episodes(17)
-
Dům u moře (E01)
-
Bohatá úroda (E02)
-
Štrúdl (E03)
-
V mezích zákona (E04)
-
Mezinárodní zápas (E05)
-
Záchranáři (E06)
-
Kozy (E07)
-
Honza a Saša company (E08)
-
Čarodějnice (E09)
-
Výhodná nabídka (E10)
-
Rodinná oslava (E11)
-
Dědictví (E12)
-
Milionář (E13)
-
Nejdelší most světa (E14)
-
Návštěva (E15)
-
Vyrovnané účty (E16)
-
Louky naproti (E17)
Cast
Lubomír Lipský st.
Czechoslovakia
Best series:
Zahrada (1974) (series)
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Jan Dolanský
Czechoslovakia
Best series:
Kukačky (2021) (series)
The Fury (2016) (series)
Autobazar Monte Karlo (2015) (series)
Nina Divíšková
Czechoslovakia
Best series:
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Dlouhá míle (1989) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Dana Batulková
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Oběti (1999) (series)
Marek Taclík
Czechoslovakia
Best series:
Okresní přebor (2010) (series)
The Fourth Star (2014) (series)
The Line (2017) (series)
David Švehlík
Czechoslovakia
Best series:
Labyrint (2015) (series)
In Treatment (2011) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Stanislav Zindulka
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
There Were Five of Us (1994) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Jaroslava Obermaierová
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Byl jednou jeden dům (1974) (series)
Annie and Joe (2017) (series)
Jiří Strach
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
Labyrint (2015) (series)
Lost Gate (2012) (series)
Václav Sloup
Czechoslovakia
Best series:
Záhada hlavolamu (1969) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Arabela (1980) (series)
Zdenka Procházková
Czechoslovakia
Best series:
Arabela (1980) (series)
The Visitors (1983) (series)
Rabies (2018) (series)
Lenka Krobotová
Czechoslovakia
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
The Fourth Star (2014) (series)
Cosmic (2016) (series)
Jaromíra Mílová
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Vedlejší produkt (2024) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Věra Kubánková
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Perly (1978) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Lucie Juřičková
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
The Sleepers (2019) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Jiří Klem
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Libuše Havelková
Czechoslovakia
Best series:
The Sinful People of Prague (1968) (series)
Byli jednou dva písaři (1972) (series)
Byl jednou jeden dům (1974) (series)
Hartmut Krug
East Germany
Best series:
Atlantic Crossing (2020) (series)
Czech Century (2013) (series)
Zločiny Velké Prahy (2021) (series)
Alice Šnirychová
Czechoslovakia
Best series:
Three Kings (1998) (series)
Innocent Lies (2013) (series)
Černí andělé (2001) (series)
Olga Schmidtová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The End of Dejvice Theatre (2019) (series)
Přísahám a slibuji (1990) (series)