Poland,
2006, 6 h 15 min
(Length: 25 min)
Directed by:
Jerzy BogajewiczCinematography:
Marcin FigurskiComposer:
Lukasz TargoszCast:
Agnieszka Dygant, Tomasz Kot, Adam Ferency, Tamara Arciuch, Maria Maciejowska, Roger Karwiński, Emilia Stachurska, Krystyna Rutkowska-Ulewicz, Iwona Wszolkówna, Joanna Gryga, Jacek Lenartowicz (more)Episodes(15)
-
Gdzie jest Edyta? (S03E01)
-
Strajk (S03E02)
-
Chłopak na opak (S03E03)
-
Czarodziej parkietu (S03E04)
-
Piwnica namiętności (S03E05)
-
Lekcja odpowiedzialności (S03E06)
-
Testament (S03E07)
-
Łabędzi śpiew (S03E08)
-
Miłość i prawa ręka (S03E09)
-
To jest napad (S03E10)
-
To tylko przyjaźń (S03E11)
-
Kanasta (S03E12)
-
Zabierz to futro (S03E13)
-
Rąbnięta Owca (S03E14)
-
Dziewczyny nie płaczą (S03E15)
Cast
Agnieszka Dygant
Poland
Best series:
The Hexer (2002) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Tomasz Kot
Poland
Best series:
High Water (2022) (series)
World on Fire (2019) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Adam Ferency
Poland
Best series:
Chyłka - Oskarżenie (2021) (series)
The King (2020) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Tamara Arciuch
Poland
Best series:
Żmijowisko (2019) (series)
Naznaczony (2009) (series)
The Crime (2014) (series)
Maria Maciejowska
Poland
Roger Karwiński
Poland
Best series:
Plebania (2000) (series)
Emilia Stachurska
Poland
Best series:
Lekarze (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Krystyna Rutkowska-Ulewicz
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Spies of Warsaw (2013) (series)
The Magic Tree (2003) (series)
Iwona Wszolkówna
Best series:
Prawo Agaty (2012) (series)
Joanna Gryga
Poland
Best series:
The Woods (2020) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Przepis na życie (2011) (series)
Jacek Lenartowicz
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Spellbinder (1995) (series)
Edyta Górniak
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
Mateusz Banasiuk
Poland
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Spies of Warsaw (2013) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Mateusz Grydlik
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Oderbruch (2023) (series)
The Green Glove Gang (2022) (series)
Dorota Piasecka
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Ewa Drzyzga
Poland