Episodes(24)
-
Andělé tě hlídají (S01E01)
-
Drahý můj Jiří Grossmann (S01E02)
-
Smrt dobrodruha (S01E03)
-
Zemřel mlád 24 let (S01E04)
-
Jó, to jsem ještě žil (S01E05)
-
Muž, který chtěl létat (S01E06)
-
Holubí andante (S01E07)
-
Volný pád (S01E08)
-
Zpráva o sešlosti (S01E09)
-
Požehnaný prokletý básník Bohumil Hrabal (S01E10)
-
Explosionalista Vladimír Boudník (S01E11)
-
Neznámý známý Miloš Kopecký (S01E12)
-
Oči Petra Čepka (S01E13)
-
Teď nemám čas, možná jindy... (S01E14)
-
Být, či nebýt? (S01E15)
-
Občan Karel Kryl (S01E16)
-
Světák Jan Libíček (S01E17)
-
Asteroid 2374 (S01E18)
-
Devadesátiprocentní anděl (S01E19)
-
Herec Karel Höger (S01E20)
-
Bez obav (S01E21)
-
Já se tam vrátím... (S01E22)
-
Nelze umírat štěstím (S01E23)
-
To byl Jiří Sovák (S01E24)
Cast
Jiří Ornest
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Večery Analogonu (2002) (series)
In Treatment (2011) (series)
Ivan Vyskočil
Czechoslovakia
Best series:
Bastardi (2014) (series)
Cyril Höschl
Czechoslovakia
Petr Lébl
Czechoslovakia
Jiří Švejda
Czechoslovakia
Petr Čtvrtníček
Czechoslovakia
Best series:
Česká soda (1993) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (series)
Filip Topol
Czechoslovakia
Iva Janžurová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Zahrada (1974) (series)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Arabela (1980) (series)
Miloslav Šimek
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series) - a.f.
Dobrodružství slípky Pipky (1978) (series)
Pavel Bobek
Czechoslovakia
Best series:
Česká soda (1993) (series)
Maigret (1991) (series)
Inženýrská odysea (1979) (series)
Naďa Urbánková
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Hey, Mister, let's play (1965) (series)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (series)
The Fury (2016) (series)
Jiří Suchý
Czechoslovakia
Best series:
Grandsupertingltangl (1969) (series)
Stopy života (2013) (series)
Miluše Voborníková
Czechoslovakia
Karel Černoch
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (series)
Kdo zaváhá, nejede! (2001) (series)
Jiří Grossmann
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series) - a.f.
Jana Boušková
Czechoslovakia
Best series:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Cirkus Humberto (1988) (series)
Hospital at the End of the City (1977) (series)
Milena Steinmasslová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Suspicion (2022) (series)
Ivan Luťanský
Czechoslovakia
Best series:
Tři spory (1981) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Tunel Omega (1982) (series)
Zdeněk Žák
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
The Fury (2016) (series)
Co teď a co potom? (1991) (series)
Jana Paulová
Czechoslovakia
Best series:
Cirkus Humberto (1988) (series)
Hospital at the End of the City (1977) (series)
Bakaláři (1972) (series)