Screenplay:
Rudolf MerknerCinematography:
Martin SchinabekComposer:
David SolařCast:
Svatopluk Skopal, Veronika Freimanová, Andrea Růžičková, Roman Vojtek, Martin Kraus, Jana Bernášková, Hana Vagnerová, Lucie Šteflová, Jaromír Nosek, Betka Stanková, Ondřej Veselý, Eliška Křenková (more)Episodes(22)
-
Kuponová privatizace (S05E01)
-
Au-pair (S05E02)
-
Cibulkovy seznamy (S05E03)
-
Rozdělení republiky (S05E04)
-
Poslové víry (S05E05)
-
Fitness (S05E06)
-
Nová televize (S05E07)
-
Butik (S05E08)
-
Nehoda (S05E09)
-
Povodně (S05E10)
-
Nagano (S05E11)
-
Milénium (S05E12)
-
Squat (S05E13)
-
Dvojčata (S05E14)
-
Esemesky (S05E15)
-
Rakovina (S05E16)
-
Strach (S05E17)
-
Jardův pád (S05E18)
-
Cesta domů (S05E19)
-
Tsunami (S05E20)
-
Dobrý skutek (S05E21)
-
Něco končí, jiné začíná (S05E22)
Cast
Tomáš Baldýnský (a.f.)
Czechoslovakia
Best series:
Cosmic (2016) (series)
Wonderful Times (2009) (series) - a.f.
Comeback (2008) (series)
Sabina Slonková (a.f.)
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series) - a.f.
Jan Urban
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Jaroslav Valenta
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Pavel Bém (a.f.)
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series) - a.f.
Jiřina Bohdalová (a.f.)
Czechoslovakia
Best series:
Fairy Tales from Moss and Fern (1968) (series)
Taková normální rodinka (1971) (series)
Chalupáři (1975) (series)
Mirek Topolánek (a.f.)
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series) - a.f.
Petr Nečas (a.f.)
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series) - a.f.
Nina Divíšková
Czechoslovakia
Best series:
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Dlouhá míle (1989) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Filip Sychra
Czechoslovakia
Best series:
Muž v pozadí (1995) (series)
Charité (2017) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Zuzana Kajnarová
Czechoslovakia
Václav Liška
Czechoslovakia
Best series:
Nineties (2022) (series)
Labyrint (2015) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Miro Mráz
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
Osada (2021) (series)
Polda (2016) (series)
Marcela Augustová (a.f.)
Czechoslovakia
Best series:
Lost Gate (2012) (series)
Wonderful Times (2009) (series) - a.f.
Poste restante (2009) (series)
Monika A. Fingerová
Czechoslovakia
Best series:
Mammon (2015) (series)
Czech Century (2013) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Zuzana Skalická
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Zlá krev (1986) (series)
Pavla Vojáčková
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Oběti (1999) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Roman Šebrle (a.f.)
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series) - a.f.
Ohnivý kuře (2016) (series)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (series)
Martin Schinabek (a.f.)
Best series:
Wonderful Times (2009) (series) - a.f.
Libuše Pražáková (a.f.)
Best series:
Wonderful Times (2009) (series) - a.f.