Directed by:
Cyril ValšíkScreenplay:
Anton RýglCinematography:
Vincent RosinecComposer:
Miroslav NemecCast:
Anna Javorková, Mária Breinerová-Mačáková, Tatiana Kulíšková, Anton Korenči, Ivan Letko, Vladimír Petruška, Miloš Pietor, Teodor Piovarči, Peter Rúfus, Karol Strážnický, Alfréd Swan, Jozef Vajda (more)Cast
Anna Javorková
Czechoslovakia
Best movies:
Na skle maľované (1980) (TV movie)
Adolf Eichmann (1988) (TV movie)
The Millennial Bee (1983)
Mária Breinerová-Mačáková
Czechoslovakia
Best movies:
The Seven Ravens (2015)
Mišo (1979) (TV movie)
Profesor Raat (1989) (TV movie)
Tatiana Kulíšková
Czechoslovakia
Best movies:
Staroružová dráma (1989) (TV movie)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (TV movie)
Mŕtvi učia živých (1983)
Anton Korenči
Czechoslovakia
Best movies:
Red Wine (1976) (TV movie)
Henrich IV. (1987) (theatrical recording)
Louis Pasteur (1977) (TV movie)
Ivan Letko
Czechoslovakia
Best movies:
Živý bič (1966) (TV movie)
Mastný hrniec (1991) (TV movie)
Otec (1994) (TV movie)
Vladimír Petruška
Czechoslovakia
Best movies:
Louis Pasteur (1977) (TV movie)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (TV movie)
The Last Witch (1957)
Miloš Pietor
Czechoslovakia
Best movies:
Sváko Ragan (1976) (TV movie)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Vianočné oblátky (1977) (TV movie)
Teodor Piovarči
Czechoslovakia
Best movies:
The Boxer and Death (1962)
The Millennial Bee (1983)
Raz, dva, tri (1985) (TV movie)
Peter Rúfus
Czechoslovakia
Best movies:
Henrich IV. (1987) (theatrical recording)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Tiene v raji (1986) (TV movie)
Karol Strážnický
Best movies:
Drevená dedina (1954)
My Friend the Gypsy (1953)
Alfréd Swan
Czechoslovakia
Best movies:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Variácie slávy (1991) (TV movie)
Jedenáste prikázanie (1977) (series)
Jozef Vajda
Czechoslovakia
Best movies:
Zhŕňajova nevesta (1978) (TV movie)
Henrich IV. (1987) (theatrical recording)
Chrobák v hlave (2014) (theatrical recording)
Zuzana Skopálová
Czechoslovakia
Best movies:
Staroružová dráma (1989) (TV movie)
Nebojsa (1988)
Popolvár najväčší na svete (1982)
Tomáš Raček
Czechoslovakia
Best movies:
Louis Pasteur (1977) (TV movie)
Jedenáste prikázanie (1977) (series)
Skrytý prameň (1973)
Daniel Junas
Czechoslovakia
Best movies:
Raz, dva, tri (1985) (TV movie)
Deti (1985) (TV movie)
Čosi viac ako slová (1990) (TV movie)
Eduard Vítek
Czechoslovakia
Best movies:
Všetci ľudia budú bratia (1996) (TV movie)
Kára plná bolesti (1985)
Výlet do mladosti (1982) (TV movie)
Dobroslava Nováková
Czechoslovakia
Best movies:
Sebechlebskí hudci (1975)
Jedenáste prikázanie (1977) (series)
Horúci dych (1978) (TV movie)
Dušan Vaňo
Czechoslovakia
Best movies:
Mŕtvi učia živých (1983)
Chlap prezývaný Brumteles (1982) (TV movie)
Jahňa chudobného (1992) (TV movie)
Tibor Vokoun
Czechoslovakia
Best movies:
Jahňa chudobného (1992) (TV movie)
Tajomstvá pod viečkami (1990) (TV movie)
Čerešňový chlapec (2011) (TV movie)
Bernard Priecel
Best movies:
Trofej neznámeho strelca (1974)
Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas (1997) (TV movie)