Czech Republic,
(2018–2019), 13 h
(Length: 26 min)
Episodes(30)
-
13. komnata Jana Cimického (S15E01)
-
13. komnata Báry Vaculíkové (S15E02)
-
13. komnata Jaroslava Samsona Lenka (S15E03)
-
13. komnata Ondřeje Suchého (S15E04)
-
13. komnata Milana Markoviče (S15E05)
-
13. komnata Jiřího Slívy (S15E06)
-
13. komnata Mojmíra Maděriče (S15E07)
-
13. komnata Gabriely Koukalové (S15E08)
-
13. komnata Teny Elefteriadu (S15E09)
-
13. komnata Zdeňka Maryšky (S15E10)
-
13. komnata Renaty Kalenské (S15E11)
-
13. komnata Jana Vodňanského (S15E12)
-
13. komnata Josefa Cardy (S15E13)
-
13. komnata Václava Noida Bárty (S15E14)
-
13. komnata Viktora Dyka (S15E15)
-
13. komnata Jožky Šmukaře (S15E16)
-
13. komnata Karla Zimy (S15E17)
-
13. komnata Petra Baťka (S15E18)
-
13. komnata Ireny Budweiserové (S15E19)
-
13. komnata Zdeňka Podhůrského (S15E20)
-
13. komnata Magdaleny Reifové (S15E21)
-
13. komnata Sandry Pogodové (S15E22)
-
13. komnata Ladislava Raego Phama (S15E23)
-
13. komnata Rostislava Osičky (S15E24)
-
13. komnata Ladislava Potměšila (S15E25)
-
13. komnata Lukáše Drymla (S15E26)
-
13. komnata Pavla Pafka (S15E27)
-
13. komnata Jiřího Klema (S15E28)
-
13. komnata Tomáše Hauptvogela (S15E29)
-
13. komnata Kristýny Frejové (S15E30)
Cast
Jan Cimický
Czechoslovakia
Best series:
Stopy života (2013) (series)
Sanitka 2 (2013) (series)
Bastardi (2014) (series)
Jaroslav Samson Lenk
Czechoslovakia
Best series:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Václav Žmolík
Czechoslovakia
Jiří Žáček
Czechoslovakia
Ondřej Suchý
Czechoslovakia
Best series:
Modrý kód (2017) (series)
Simona Chytrová
Czechoslovakia
Best series:
Hraběnky (2007) (series)
Stopy života (2013) (series)
Policajti z předměstí (1999) (series)
Milan Markovič
Best series:
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Milan Kňažko
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Parížski mohykáni (1971) (series)
Straty a nálezy (1974) (series)
Vít Olmer
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Arabela (1980) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
The Flying Cestmír (1983) (series)
Mojmír Maděrič
Czechoslovakia
Best series:
Cosmic (2016) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Draculův švagr (1996) (series)
Josef Carda
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Three Kings (1998) (series)
Sex O'Clock (2023) (series)
Oldřich Navrátil
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
There Were Five of Us (1994) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Ivana Chýlková
Czechoslovakia
Best series:
Kancelář Blaník (2014) (series)
Z hříček o královnách (1994) (series)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Petra Černocká
Czechoslovakia
Best series:
Nepokojná láska (1975) (series)
Případ pro zvláštní skupinu (1989) (series)
Malé dějiny jedné rodiny (1988) (series)
Gabriela Soukalová
Czechoslovakia
Best series:
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Martina Vrbová
Czechoslovakia
Tena Elefteriadu
Yugoslavia
Zdeněk Maryška
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Three Kings (1998) (series)