Directed by:
Anna ProcházkováScreenplay:
Karel FabiánCinematography:
Adolf NavaraComposer:
Miloš HolečekCast:
Ladislav Pešek, Václav Postránecký, Eliška Balzerová, Miroslav Masopust, Eva Jiroušková, Jan Skopeček, František Filipovský, Jaroslava Pokorná, Jaroslav Cmíral, Božena Böhmová, Míla Myslíková (more)Cast
Ladislav Pešek
Austria-Hungary
Best movies:
Lišák Pseudolus (1960) (TV movie)
Journey into the Depth of the Student's Soul (1939)
Tři na lavičce (1978) (TV movie)
Václav Postránecký
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Hamlet (1986) (theatrical recording)
Naši furianti (1983) (theatrical recording)
Muž v pozadí (1995) (series)
Eliška Balzerová
Czechoslovakia
Best movies:
Můj báječný rozvod (2008) (theatrical recording)
Run, Waiter, Run! (1980)
Blboun (2001) (theatrical recording)
Miroslav Masopust
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
How to Drown Dr. Mracek, the Lawyer (1974)
Fantastic Planet (1973)
Muži jdou v tmě (1975) (TV movie)
Eva Jiroušková
Czechoslovakia
Best movies:
The Emperor's Baker - The Baker's Emperor (1951)
The Cow (1993)
Hope (1963)
Jan Skopeček
Czechoslovakia
Best movies:
Higher Principle (1960)
Give the Devil His Due (1984)
Marecek, Pass Me the Pen! (1976)
František Filipovský
Austria-Hungary
Best movies:
Hamlet (1986) (theatrical recording)
Lišák Pseudolus (1960) (TV movie)
Marecek, Pass Me the Pen! (1976)
Jaroslava Pokorná
Czechoslovakia
Best movies:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (theatrical recording)
Soudné sestry (2007) (theatrical recording)
Major Case Squad (2014) (series)
Jaroslav Cmíral
Czechoslovakia
Best movies:
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Bellevue (1969) (TV movie)
Konec velké epochy (1965) (TV movie)
Božena Böhmová
Czechoslovakia
Best movies:
Funeral Ceremonies (1969)
Jumping Over Puddles (1970)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Míla Myslíková
Czechoslovakia
Best movies:
Marecek, Pass Me the Pen! (1976)
The Cremator (1968)
My Sweet Little Village (1985)
Bořík Procházka
Czechoslovakia
Best movies:
Jára Cimrman Lying, Sleeping (1983)
The Snowdrop Festival (1983)
Burning Bush (2013) (TV movie)
Jiří Suk
Austria-Hungary
Best movies:
The Unconquered (1956)
The Magical Hat (1952)
Otevřený kruh (1973) (TV movie)
Blanka Blahníková
Czechoslovakia
Best movies:
Vlčí halíř (1975) (TV movie)
Prodloužený čas (1984)
Tetinka (1977) (TV movie)
Naděžda Prchalová-Vicenová
Czechoslovakia
Best movies:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (theatrical recording)
Give the Devil His Due (1984)
Soudné sestry (2007) (theatrical recording)
Luboš Vondráček
Best movies:
Zlý dům (1971) (TV movie)
Eliška Velímská
Czechoslovakia
Best movies:
Radostný život posmrtný (1990) (TV movie)
Čekání na déšť (1978)
Maryša (1971) (TV movie)
Jitka Součková
Best movies:
Hra, kterou nikdo nepískal (1973) (TV movie)
Zlý dům (1971) (TV movie)