Slovakia,
(2018–2019), 9 h 35 min
(Length: 25–27 min)
Cinematography:
Noro HudecCast:
Marián Miezga, Lujza Garajová Schrameková, Gregor Miler, David Krajčík, Max Bolf, Andrea Karnasová, Martin Nahálka, Dagmar Sanitrová, Peter Šimun, Sára Polyaková, Laura Petersen, Noemi Poracká (more)Episodes(22)
-
Konečne odsťahovaný (S04E01)
-
Diagnóza rodič (S04E02)
-
Vek (nie) je len číslo (S04E03)
-
Vlastné hniezdo (S04E04)
-
Učíme sa celý život (S04E05)
-
Starí rodičia útočia (S04E06)
-
Mladých nedobehneš (S04E07)
-
(Ne)príďte aj nabudúce (S04E08)
-
Každý má svoje hobby (S04E09)
-
Všakovaké vášne (S04E10)
-
Samko a puberta (S04E11)
-
Rodinná manipulácia (S04E12)
-
Hazardné triky (S04E13)
-
Viac ľudí, viac zábavy (S04E14)
-
Sexuálna výchova (S04E15)
-
Starí rodičia sú tu doma! (S04E16)
-
Večne mladí starí rodičia (S04E17)
-
Nájdeš si lepšiu (S04E18)
-
Zvádzanie je umenie (S04E19)
-
Cyklus života (S04E20)
-
Obeť pre rodinu (S04E21)
-
Odchod (S04E22)
Cast
Marián Miezga
Czechoslovakia
Best series:
The Fourth Star (2014) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Lujza Garajová Schrameková
Czechoslovakia
Best series:
1890 (2017) (series)
Susedia (2006) (series)
Mama na prenájom (2023) (series)
Gregor Miler
Slovakia
Best series:
Superhrdinovia (2014) (series)
Naši (2016) (series)
Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou (2013) (series)
David Krajčík
Best series:
Šťastná rybka (2022) (series)
Superhrdinovia (2014) (series)
Naši (2016) (series)
Max Bolf
Slovakia
Best series:
1890 (2017) (series)
Šťastní vs. Šťastní (2022) (series)
Priznanie (2022) (series)
Andrea Karnasová
Czechoslovakia
Best series:
Hniezdo (2020) (series)
Otecko sa mi nepáči (1991) (series)
Ako som prežil (2009) (series)
Martin Nahálka
Czechoslovakia
Best series:
Secret Lives (2014) (series)
Doma na porádku (2012) (series)
Mesto tieňov (2008) (series)
Dagmar Sanitrová
Czechoslovakia
Best series:
Mesto tieňov (2008) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Štúrovci (1991) (series)
Peter Šimun
Czechoslovakia
Best series:
Alžbetin dvor (1986) (series)
Život bez konca (1982) (series)
Bud Bindi (1996) (series)
Sára Polyaková
Best series:
Naši (2016) (series)
Rodinné prípady (2012) (series)
Laura Petersen
Germany
Best series:
Naši (2016) (series)
Semafor (2018) (series)
Nový život (2020) (series)
Noemi Poracká
Best series:
Naši (2016) (series)
René Schleifer
Best series:
Naši (2016) (series)
Čert nikdy nespí (2016) (series)
Rodinné prípady (2012) (series)
Oliver Asztáloš
Best series:
Naši (2016) (series)
Susedské prípady (2015) (series)
Martin Schill
Best series:
Superhrdinovia (2014) (series)
Naši (2016) (series)
Samuel Antálek
Best series:
Naši (2016) (series)