Directed by:
Aleš KisilScreenplay:
Aleš KisilCinematography:
Diviš MarekComposer:
Miroslav KořínekCast:
Jan Schmid, Jana Synková, Luděk Sobota, Vladimír Just, Jiří Lábus, Ondřej Havelka, Jan Kačer, Miroslav Kořínek, Marie Durnová, Marek Eben, Martin Dejdar, Jan Jiráň, Milan Lasica, Jiří Havelka (more)Episodes(9)
-
Velký třesk (E01)
-
Divadlo svět (E02)
-
Oáza v poušti (E03)
-
Divadlo člověka (E04)
-
Výzvy a střety (E05)
-
Divadlo souvislostí (E06)
-
V několika rovinách a různých časech (E07)
-
Další nové cesty (E08)
-
Nově v pohybu (E09)
Cast
Jan Schmid
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Zdivočelá země (1997) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Jana Synková
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Saturnin (1994) (series)
Hamster in a Nightshirt (1987) (series)
Co teď a co potom? (1991) (series)
Luděk Sobota
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Česká soda (1993) (series)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (series)
Okresní přebor (2010) (series)
Vladimír Just
Czechoslovakia
Jiří Lábus
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Česká soda (1993) (series)
Arabela (1980) (series)
Ondřej Havelka
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Saturnin (1994) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Jan Kačer
Czechoslovakia
Best series:
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
The Fury (2016) (series)
Miroslav Kořínek
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
Saturnin (1994) (series)
Božena (2021) (series)
Bakaláři 1997 (1997) (series)
Marie Durnová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
The Fury (2016) (series)
Dlouhá míle (1989) (series)
Marek Eben
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series) - actor, narrator
Kancelář Blaník (2014) (series)
Kamarádi (1969) (series)
Martin Dejdar
Czechoslovakia
Best series:
The Octopus (1984) (series)
Cosmic (2016) (series)
Czech Century (2013) (series)
Jan Jiráň
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři 1997 (1997) (series)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (series)
Život na zámku (1995) (series)
Milan Lasica
Slovak state
Best series:
Saturnin (1994) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Frankenstein's Aunt (1987) (series)
Jiří Havelka
Czechoslovakia
Best series:
Kancelář Blaník (2014) (series)
The Defender (2021) (series)
Head over Heels (2014) (series)
Arnošt Goldflam
Czechoslovakia
Best series:
Kancelář Blaník (2014) (series)
Večery Analogonu (2002) (series)
Tisícročná včela (1983) (series)
Braňo Holiček
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Oběti (1999) (series)
Jiří Schmitzer
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Chalupáři (1975) (series)
MOST! (2019) (series)
Juraj Nvota
Czechoslovakia
Best series:
Czech Century (2013) (series)
Bakaláři (1972) (series)
Silvánovci (1996) (series)