Screenplay:
Roman Kopřivík, Iva Klestilová, Jiří Suchý, Jana Boušková, Jakub Roll, David Litvák (more)Composer:
Dominik RenčCast:
Sabina Laurinová, Marek Němec, Roman Zach, Igor Chmela, David Gránský, Jana Stryková, Jiří Štěpnička, Marika Procházková, Ondřej Rychlý, Tomáš Měcháček, Sandra Nováková, Anastasia Chocholatá (more)Episodes(73)
-
V jednom ohni (S03E01)
-
Perly z Karibiku (S03E02)
-
Zdání klame (S03E03)
-
Výčitky (S03E04)
-
Rozloučení (S03E05)
-
Bumerang (S03E06)
-
Stín z minulosti (S03E07)
-
Tři rány (S03E08)
-
Láska a peníze (S03E09)
-
Léčba prací (S03E10)
-
Horké chvíle (S03E11)
-
Na dvou židlích (S03E12)
-
Do not resuscitate! (S03E13)
-
Nové proudy (S03E14)
-
Piknik (S03E15)
-
Zuby drápy (S03E16)
-
Srdeční slabost (S03E17)
-
Chyták (S03E18)
-
Čelní střet (S03E19)
-
Manželské překvapení (S03E20)
-
Zpívej, Slavíku! (S03E21)
-
Výbuch (S03E22)
-
Jizva na srdci (S03E23)
-
Vetřelec (S03E24)
-
Volný pád (S03E25)
-
Přepadovka (S03E26)
-
Leč má krátké nohy (S03E27)
-
Polibek brouka (S03E28)
-
Zranění na duši (S03E29)
-
Rána pod pás (S03E30)
Cast
Renata Visnerová-Prokopová
Czechoslovakia
Best series:
The Defender (2021) (series)
Organized Crime Unit (2009) (series)
Polda (2016) (series)
Jarmila Vlčková
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Innocent Lies (2013) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Roman Skamene
Czechoslovakia
Best series:
The Markovič Method: Hojer (2024) (series)
Wasteland (2016) (series)
Major Case Squad (2014) (series)
Kristýna Frejová
Czechoslovakia
Best series:
The Fury (2016) (series)
In Treatment (2011) (series)
Chlap (2022) (series)
Daniel Novák
Czech Republic
Best series:
Modrý kód (2017) (series)
Mahulena Bočanová
Czechoslovakia
Best series:
Muž v pozadí (1995) (series)
Chalupáři (1975) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Markéta Hrubešová
Czechoslovakia
Best series:
Zdivočelá země (1997) (series)
Lady and the King (2017) (series)
The Young Indiana Jones Chronicles (1992) (series)
Kamila Sedlárová
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Polda (2016) (series)
Midnight Confession (2023) (series)
Boris Búrik
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Rabies (2018) (series)
Dubbing Street (2018) (series)
Otmar Brancuzský
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
The Fury (2016) (series)
Michaela Dittrichová
Czechoslovakia
Best series:
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Petr Mareček
Czechoslovakia
Best series:
Ekaterina (2014) (series)
Charité (2017) (series)
Stopy života (2013) (series)
Jiří Wohanka
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Zdeněk Černín
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Sleepers (2019) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Jakub Linhart
Czechoslovakia
Best series:
Tátové na tahu (2018) (series)
Temný Kraj (2017) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Tobiáš Freja
Czech Republic
Best series:
Modrý kód (2017) (series)
Rodinné případy (2019) (series)
Daniel Mavrov
Czech Republic
Best series:
Actor (2020) (series)
The Line (2017) (series)
World on Fire (2019) (series)
Petr Rychlý
Czechoslovakia
Best series:
sKORO NA mizině (2020) (series)
Annie and Joe (2017) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Václav Jiráček
Czechoslovakia
Best series:
A Small Light (2023) (series)
Genius (2017) (series)
Czech Century (2013) (series)
Jakub Frydrych
Czech Republic
Best series:
Line of Separation (2015) (series)
Borgia (2011) (series)
Sanitka 2 (2013) (series)